:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AFFeT BeNi FaToS :D
juLia
ahmet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin olur b?le ?eler..Big Grin

hi? sormaaaaaaaa Big Grin
Ara
Dr.Love
olur böyle şeyler kız kardeşin yakalar ben onun yerinde olsam affetmediğimi gösterirdim ve seni gıcık ederdim böylece acısını çıkarırdım hehehehe
Ara
ozgur_yasarim
olur böyle vakalar duygusuz.comda yakalar...
yazık be kıza ya azmı azar işitmiştir kız küçük diye atın kızın üstüne bakalım ben olsam affetmezdimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ama ablasısın affeder seni bence....
SesSiZ_R?ZGaRr
hehehhe olur b?yle vakalar ho$ g?rmek lazim Big Grin
Ara
>As!_M€L€q<
Hehehheh Bende Ap?me Atardimm Sucu Hepp Beaaa Zavallim Bana Kismasinlar D?e Hepp ?stlen?rd?? Heheh Saool Canim B?sle Payla?ti?in ???nnn Ho? Affeder ?n? HeheheConfusedmiley17: Confusedmiley17:
juLia
Dr.Love Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur b?yle ?eyler k?z karde?in yakalar ben onun yerinde olsam affetmedi?imi g?sterirdim ve seni g?c?k ederdim b?ylece ac?s?n? ??kar?rd?m hehehehe

yas?k banada ama Sad
Ara
juLia
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur b?yle vakalar duygusuz.comda yakalar...
yaz?k be k?za ya azm? azar i?itmi?tir k?z k???k diye at?n k?z?n ?st?ne bakal?m ben olsam affetmezdimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ama ablas?s?n affeder seni bence....

Confusedmiley24: Confusedmiley24: Confusedmiley24: Confusedmiley24: mi acaba ????
Ara
juLia
SesSiZ_R?ZGaRr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehhe olur b?yle vakalar ho$ g?rmek lazim Big Grin

[INDENT]dimi ya ho? g?r?n meni Big Grin
[/INDENT]
Ara
juLia
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hehehheh Bende Ap?me Atardimm Sucu Hepp Beaaa Zavallim Bana Kismasinlar D?e Hepp ?stlen?rd?? Heheh Saool Canim B?sle Payla?ti?in ???nnn Ho? Affeder ?n? HeheheConfusedmiley17: Confusedmiley17:

hehehe sende saoll umar?m affeder Big Grin
Ara
mdmeltemi
?yi nane yimi?sin...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nie aLDaTTıN BeNi zALiMmMmM =( kardijan 14 710 04-08-2022, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ''B?TT?'' AMA KALB?MDE B?TMED?:'(((duy beni? ciciKIS 15 1,064 04-06-2022, Saat: 10:22 PM
Son Yorum: wildfang
  AŞkimmm Nolur Benİ Affet mustafa_hulya 11 1,513 03-17-2010, Saat: 08:54 PM
Son Yorum: Qetesh
  Babam oyacak beni .. €BeRimSin 69 3,950 04-29-2008, Saat: 10:51 PM
Son Yorum: can yoldaşım
  Bıktım Kurtarın Beni:D:D HIÇKIRIK 15 1,454 04-29-2008, Saat: 12:00 PM
Son Yorum: HIÇKIRIK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:18 AM