:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yare Mektup ..!
ROSE
ey g?z?m?n ya??, vefas?z s?rda??,
ka? g?nd?r odam?n penceresinden pervazlara konan ku?lar?n kederini, g?zlerindeki dinginli?i, kanatlar?ndaki ahengi izliyorum.bir ku? kadar cevval ve hayatla uyumlu olamaman?n tedirginli?i, bi?imsiz ve g??ebe oldu?um hissi, ellerimdeki acemilik, y?z?mdeki gurbet bir u?urumun ?rpertisini getiriyor g?zlerime. i?im ac?yor; a?amam?? bir tomurcuk, yapraklanamayan a?a?, duvara t?rmanamayan bir yavru kedi b?t?n bedenimi kar?? kar?? dola??yor, ad?n gece oluyor ?u saat hay?lin ?zd?rap. dudaklar?mda i?reti bir ?sl?k, okullar?n ?n?nden ge?iyorum bazan, simit satan ?ocuklara g?l?ms?yorum, ka?arcas?na ?ehirden kendimi bir park?n en ?cra kanepesine b?rak?yorum. olmuyor, olmuyor i?imde kederlerin en h?nz?r?, vir?n, bak?ms?z ve metruk sokaklara g?t?r?yor beni, suretsiz ?ocuklar sar?yor etraf?m?, i?im yan?yor. gece oluyor..

ey kelimelerin en vefas?z?, s?z?s?,
ne kald? geriye kalbim ! diyemiyorum, kelimelerdeki ?efkat bir annenin merhameti gibi yap???yor dudaklar?ma. hazan da olsan, kuru bir yaprak gibi d?k?lsen de art?k i?ime “ vazge? kalbim! “ diyemiyorum. oysa art?k ?ok ge? biliyorum; sensizlikte saadet.

ey g?n?l h?rs?z?, kalbimin fukaras?,
ak?am?st? bir ?ocu?un d??mesi gibi kuyuya tarifsiz ac?lar i?inde sensizli?in ortas?na bir kez daha d??t?m. d???nd?m, neden vakitlerim sana ayarl?, ad?n? and?k?a neden i?imde ?i?ekler a??yor, binlerce ku? birden havalan?yor. oysa ?mr?me ziy?n g?zlerin, g?nl?me keder. kavu?mak sana, ellerini tutmak sensizlikten beter. anlad?m ki ben sende kaybolmu?um; unutulmu?um.

yar?n soka?a ??kaca??m, ne kald?ysa senden r?zg?ra b?raca??m.
Ara
ManyaX_GirL
hazan da olsan, kuru bir yaprak gibi dökülsen de artık içime “ vazgeç kalbim! “ diyemiyorum. oysa artık çok geç biliyorum; sensizlikte saadet.

yarın sokağa çıkacağım, ne kaldıysa senden rüzgâra bıracağım.

çok güsell..
yüreine sağlıkk..
paylaşım için tşkkrlrr...
Ara
ROSE
BEN TE?EKK?R EDER?M ARKADA?IM..
Ara
p£r!k!z!
emeğine sağlıkk..
Ara
ROSE
TeŞekkÜrler Perİ Kizi....