:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hi?Bir?ey Eskisi Gibi Olmayacak
€BeRimSin
2000 Senesinde Bi k?zla Tan??m??t?m ve ilk defa a??k oldu?umu Hissettim. Ve beraberli?imiz 5 Y?l S?rd?.O Trabzonda Ben ?se Kayseride Ya??yordum Ve Haftad? 2 G?n Oraya Gidiyordum bazende Ankarada Bulu?uyorduk.Onunla Ge?irdi?im Saatleri Dakikalari Hi? Bitmemesini Diliyordum Ona ??nk? Deliler Gibi Tutulmu?tum ve birbirimizi ?l?rcesine Seviyorduk.Dakiii ?l?m Bizi Ay?rana Kadar.

10 Mart 2005 Trabzon K?y Yolunda Kaza Ge?irdi Ve Ald???m Haberle Direk Trabzona U?tum.Ve Hastane'ye Gitti?imde Onun Cans?z Bedeniyle kar??la?t?m ne yapaca??m? Bilmiyordum.H??k?rarak Almaya Ba?lad?m ??nk? Ben ?Z?M? Kaybetmi?tim.. Kendime Gelene kadar Neler ?ektim ama ba?ar?l? olamad?m.?imdi Bi K?z arkada??m var ama Hi?bir?ey eskisi Gibi olmayacak..

Onu Unutam?yorummmmmmmmmmConfusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19:

Sizinle Payla?mak ?stedim.Offf ?ok K?t?y?m OFff
NiGhTmArE
abi vallaha üzdün beni basın saolsun kötü bir durum ALLAH birdaha yasatması kimseye böyle acılar yasatmaz işallah
Ara
MasaL_perisi
Üzüldüm...Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19:

Ama bilemesin Belki de eskisinden de güzel olacak...
Ara
€BeRimSin
Keşke Kavga Edipte Ayrılmak için şu an herşeyimi Verirdim... ama bizi ölüm ayırdı. ...

İnşallah Allah'ım Kimseye Yaşatmaz.
MasaL_perisi
Amin arkadaşım...Sad
Ara
ROSE
valla arkadaşım senin adına üzüldüm inan ...Sadama ecel mi dersin ne dersen de buna ..hayatımıza biz engel olamıyoruz.... nerede ne şekilde biteceğine yaşamımızın...seninde başın sağolsun arkadaşım..sevdiğinide ALLah'tan rahmet dilerim arkadaşım..ama her ne olursa olsun biz yaşamaya devam ediyoruz arkadaşım..

unutmak çok zordur arkadaşım biliyorum ama zaman buna ilaç olacaktır..yaralarını birazda olsa saracaktır..yüreğinin sesi sana yardım edecektir ...
Ara
NuRii
bir rüya gördüm yine dün gece öyle karısıktıki sanki bilmece bir binanın tepesinde rüzgara karsı kaya gibi cakılmısım ölümün gercekti yokluğun ziyan.böyle sensiz gelip geciyor zaman alan allah veren allah senin için bile olsa bu emanet cana kıymam gördüğüm rüyaya inanmam.OLSUN HAYAT DEWAM EDİO
Ara
*TATLI BELA*
ay can?m ?ok ?z?c? bir?ey bu ya....
allah rahmet eylesin....
ama bir yerden ba?laman gerek......
her?ey bizim i?in bu d?nya da ac? tatl?...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onadır bu itirafım bilmesede el gibi okuyacak olsada onadır...! PaPaTYa_PReNSeS 29 1,886 04-08-2022, Saat: 08:16 PM
Son Yorum: wildfang
  itiraf edin çok sevmiş gibi görünüp sinsice kötü şeyler düşündünüz mü? _AyLin_ 29 1,805 04-22-2008, Saat: 06:18 PM
Son Yorum: H A N D E
  bulmuş fıstık gibi hatunu:D MaNeSiA 67 2,887 04-12-2008, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  ıtırah edıyorum benı bulent ersoy gıbı bısı sanmıslar:D:D:D piko 5 568 03-02-2008, Saat: 10:17 PM
Son Yorum: _BarBie_
  vallahi tahmin ettiginiz gibi deilll....:D:D GCLRNFNS 23 1,101 02-07-2008, Saat: 12:34 AM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:46 AM