:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hi? dostu olmayan var m??
yasak.tutku
dostlu?un tarifini bilen yokki,dostluk olsun...benimde yok...ve hi? olmad?..in?..bir g?n olur...
Ara
toxique_lierre&b.b.k
felsefi yaklasip olayi karistirim bende bari.'binlerce akilsiz dostun olacagina bitane akilli dusmanin olsun!'o sana dunyaya baskaldirmayida kendini bulmayida yasamayida rakip olmayida bibakarsiniz akil akla kabildir...en hakiki dostuda buldurur!su zamanda dost dedikleriniz...size ihtiyac duydugu surece varsa ve alis-veris kivamindaysa surec...ihtiyac sahibi olmadan ve vermeden deneyin kim kaliyorsa dost odur dermisim!yalniz kaldiysan demek ki en gercek dost yaradaninizdir,tek ona dua icin el acilir en dusmus halinizde!dost dediginin tepiginin gelisini gorursunuz gidisinde goremiycek kadar kirik dokuksunuzdur!
bugun benim canim SIKKIN ya herseye karamsar bakiyom bildiginiz gb davranin ama bildiginiz yanildiginiza yetmiyosa dost denilen kavrama mukabil neyse ararken kaybolmayin hiclikteWink
herkese gercek bidost ver tanrim bana da ucundanSmile
Ara
samet.k
Eger ben?m dostum g?b? b? dostunuz varsa olmas?n daha ?? :mad:
Ara
CEZA
tatl? cad? benle dost olur musun
Ara
ece
BEN TATLI DEGİL ACI BİR CADIYIM AMA Smile
Ara
cans?n
gerçek anlamda dost bulmak çok zorrrrrr Sad
Ara
ntxsoft
zor diil şans. bende şanslılardanım benimle aynı gün doğmuş biriyle 6 seneden beri dostum Smile
ece
doslar?n var yak deme sak?n Smile
Ara
tugba
evet hem de hi? kolay de?il liseye ba?lycam bu y?l belki orda bulurum
Ara
sensizlik_ölüm
merhaba gönül dostları..
aranıza yeni katıldım..

söylendiği gibi gerçek dostu bulmak çölde su aramaya benzer..
kolay değildir..hatta hiç şansınız bile olmayabilir..hem kendiniz gibi olacak hemde herşeyden çok sevecek sizi...
ama bir mucize oluveriri en ihtiyaç duyduğunuz anda..
en nefessiz kaldığınız zorda olduğunuz anda bir el görürsünüz size uzanmış..
tereddüt edersiniz tutarsam o eli sonu ne olacak diye..şüphedesinizdir..ya eskiler gibiyse..ya bir bıçak da o saplayıp gidecekse...
zordur bu düşünceler içinde bir insana güvenmek onu dost olarak seçmek..
ama dedim ya bir mucize oluverir bazen...hiç beklemediğiniz anda çıkıveririr karşınıza..
gözlerinden anlarsınız nekadar yürekli iyi biri oldugunu..
güvenmeye sevmeye başlarsınız..
zaman geçtikçe kalplerdeki o eşsiz bağın güçlendiğini farkedersiniz..artık parçanız olmuştur..
kopamazsınız..nereye gitseniz varlığını hissedersiniz çünkü sevgi bağıdır bu dostlugun en güzelini en yürektenini yaşamanızı sağlar..akabinde güven ve sorumluluk pekiştirir herşeyi..
aldıgınız nefes gibi olur..kırsada kıyamazsınız..gerçek dostluk affetmektir kötü niyetle karşılaşılmadığı sürece..
ağladığında ağlarsınız..seviyorsunuzdur çünkü..

benimde hep hayatımda sahte insanlar oldu..yalancı hain dostum kardeşim kelimelerini haketmeyen insanlar oldu..
artık pes edeceğim bir zamanda biri çıktı karşıma..
en zor zamanlarımızda bulduk birbirimizi..kenetledik ellerimizi..hayata ve tüm engellere karşı bütünleştirdik yüreklerimizi...
kardeşimmm herşeyimm...sarıkedimmm...nilayımm...iyiki varsın..buradaki tüm gönül dostlarımın şahitliğinde huzurlarında haykırırıyorum sen benim tutunduğum dalımsın..yoluma yoldaşsın..iyiki varsın..sen yoksan bende yokum..
seni çok seviyorum can dostum..

Allah herkese yürekten dostlugu yaşamayı nasip etsin..ben yıllar sonra buldum..sabredin gelecek,gerçekten en ihtiyacınız oldugu birgünde karşınıza çıkıp sizi siz yapacak bir dost gelecek...Wink
(BU YAZI 13 AGUSTOS 2006 DA YAZILMIŞ..

((((BİR RÜYAYMIŞ BU SADECE..UYANDIK VE BİTTİ İŞTE HERGÜZEL ŞEY GİBİ..ÇÜNKÜ O ÇOK DEĞİŞTİ HEMDE ÇOK....

9EYLÜL 2006))))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dostu Yok Gecelerin ... Firari Fırtına 55 2,809 07-19-2008, Saat: 11:45 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  can dostu >As!_M€L€q< 20 1,636 04-11-2007, Saat: 04:40 PM
Son Yorum: >As!_M€L€q<

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:07 AM