:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: ilk aşk mı ? son aşk mı ?
ilk
0%
0 0%
son
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 0 0%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ilk a?km? daha ac?d?r son A?KMI
NuRii
S?zce ?lk Askmi Daha Acidir Yoksa So0n Askinizmi Hadee Arkadalar?

Edit: eRCi Konuya anket eklenmiştir.....
Ara
speedy_girl
İLKİ ZORDUR ONU GÖRMEDEN NEFES ALAMAZSIN CANIN YÜREĞİNDEN ÇIKACAKMIŞ GİBİ KALP YERİNDEN FIRLAR Bİ ŞEKİL OLURSUN ... SONRA ALIŞIRSIN ZATEN . İLKLER HER ZAMAN Bİ BAŞKADIR . SONRAKİLER ALIŞKANLIK GİBİ Bİ ŞEYDİR . BENİM NAÇİSHANE GÖRÜŞÜM BU ARKADAŞIM . SORUN İÇİN TŞKLER. Smile
Ara
kardelen_21
ebnim d??ncem her ikiside ac?d?r her ikisninde ac?s? farkl?d?r.....eeeeee a?k bu ac?s?z olmuyorkiiii....,)
Ara
speedy_girl
JNM LEYLA İLE MECNUN , KEREM İLE ASLI VS VS ... BUNLAR AŞKLARINDAN DAĞLAR DELMİŞ HALEN KAVUŞAMAMIŞ BARİZ ÖRNEKLERİMİZ ASIL AŞK ONLARIN AŞKI BU DEVİR DE YOK BÖLE RASLAMADIM BE A KİM KİMİNLE NEREDE OYNUYOLAR ŞEFFAFLIK Bİ İÇTENLİK YOK ... BULAN VAR MI ? PARMAK KALDIRSIN .Smile
Ara
d€n!z kısı
benceConfusedmiley24: son a?k daha ac?d?r Confusedmiley13:
kayıp_gölgeler
Ben O Zaman Esk? Dev?rde Ya?iyorum Arkada?lar:kral: Ama Ben Hem ?effaf Hem De ??ten?m... b?ylesine bir a?k? herkesin kar?? ??kmas?na ra?men ya??yorum ve gurur duyuyorumConfusedmiley17:
Ara
kayıp_gölgeler
bence her aşk acıdır ilk veya son farketmez...
Ara
speedy_girl
OK JNLARIM BEN SEWİYORUM AMA ACI ÇEKİYORUM BİR TÜRLÜ BİR ARAYA GELEMİYORUM ... ONU KALBİMDE YAŞATIYORUM BANA YOKLUĞU ÇOG KÖTÜ BATIYOR
Ara
kayıp_gölgeler
Sad üzüldüm Allah inşallah kavuşmanızı nasip eder tüm ayrı kalanlarında...
Ara
speedy_girl
TEMİNNİĞİN İÇİN TŞKLER ARK. AYRI DİİLİZ BEN BİR TÜRLÜ BAŞLAMIYORUM GÜVENMİYORUM KİMSEYE ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,158 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  |Hangi şehrin kızları daha güzel| experiance 10 457 04-10-2022, Saat: 11:39 AM
  Erkeklermi daha ?ok terk eder kad?nlarm?? Dr.Love 31 1,535 04-03-2022, Saat: 06:43 PM
  HanGi Duygu Daha G?cL?d?r..? €BeRimSin 20 829 04-03-2022, Saat: 06:09 PM
  KaD?nLarm? Daha K?sKaN? ErkekLer Mi? €BeRimSin 18 801 04-03-2022, Saat: 05:06 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 08:29 PM