:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vefasız sevgiliye..
İLAYDA
Confusedmiley28: her gidişine ayrı anlam yüklüyorum yapma allah aşkına
ya hep kal benimle sözetme gidişlerden yada silinsin isminde cisminde
oynama benimle dengemi bozoyorsun aşkı yaşayacak yürek bırakmıyorsun insanda böyle değildin sen ne oldu sana bittiyse heyecanın bileyim bende seni seviyorum diye başlayan ve ama ile devam eden cümleleri duymaktan bıktım seviyorsan seviyorsundur aması olmaz bu işin üstelik bir cümlede ama varsa bir önceki yargının hiçbir önemi yoktur artık seni çok seviyorum ama birlikte olmamız imkansız ya ya imkansız diye birşey diyebiliyorsan eğer sevmiyorsun demektir bahanelerin arkasına sığınma insanların hayatına sorgusuz sualsiz girip darmadağın eden sonrada hiçbirşey söylemeden gitmeye çalışanlardan nefret ediyorum böylemisin sende gitmekmi istiyorsun yürekli ol biraz hadi konuş söylemek istediğinisöyle iki çift sözü haketmedimi bu aşk yaşanılan bunca şeye hiç mi saygın yok ah ben niye yanılıyorum hep niye tam işte bu dediklerim sömürüyor aşkımı birazdahamı katı olmalıyım birazdahamı kapalı tutmalıyım kapılarımı bazen bu dünyadan olmadığımı düşünüyorum bu devrin adamı değilim oyun çeviremiyorum hesap yapamıyorum bana ait olmayan kişiliklere bürünüp bir plan dahilinde hareket edemiyorum insanız biliyorum hepimizin zaafları hataları var hepimiz egolarımıza boyun eğebiliyoruz iyide hep benimi bulacak bunlar hiçbir kaygıya yer vermeden hiç bir hesabı düşünmeden açsaydın eğer yüreğini işte ozaman görürdün bir aşkın nasıl efsaneye dönüşebileceğini sen gözlerini kapıyorsun bir sen varsın başka hiç kimseye bakmıyorsun herşey senin çevrende şekillenmeli hrşey sana göre düzenlenmeli beceremiyorum kusura bakma şimdi gidiyorum...aşk tam teslimiyet ister kendini aşkın kollrına ya bırakırsın yada bırakmazsın bir yanım dışarda kalsın dediğin zaman aşkı boğarsın yok edersin o güzelim duyguyu bu yüzden hep cesurların işidir aşk aşk kaçışları,yalanları aptalca oyunları kabul etmez... aşk saf duru insanları sever kafasında binbir tilki dönenler aşkı yaşayamaz arınmalısın ensaf enduru haline dönmelisinki yaşayabilesin aşkıkısacası sevgilim sana göre değil bu iş senin yolun açık olsun hadi hadi git şimdi gitki ben yaşayayım seni ben seveyim seni yokluğun beni boğuyor ama olsun bunu bilmek bile bana huzur veriyor hadi hadi git bırak aşk bende kalsın........Confusedmiley28:
Ara
d€n!z kısı
kanka ya çok güzel olmuş güzelde kelimemi harika olmuş hatta harika ötesi onun gibi bişi işteSmileçok güzel olmuş yüreğine sağlık eniştem inş bunları okur da barışırsınız inşallah(amin)ya bu yazdıklarını görmüyomu hiç ya yada görmezlikten geliyo:'(:'(
İLAYDA
görüordur ama umursamıyo seven insan umursar sevmeyennie düşünüp umursasın ki
ben ama onu deli gibi seviyorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgiliye A??lmam?? Mektup tatlı_cadı 16 1,246 04-12-2022, Saat: 04:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevgiliye Son Mektup ... Firari Fırtına 1 570 04-11-2022, Saat: 03:53 AM
  Sevgiliye A??lmam?s Mektup Stinq 2 520 04-03-2022, Saat: 08:18 PM