:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GidiyorsuN..!
Son Noktam
Arkada?lar ben yazd?m ?iir de?il ama bunu bi ara ders yaparken akl?ma qelmi?ti bi?iler denedim umar?m beyenirsiniz.

Sanki ge?mi?in t?m izleri ?zerime y???ld?. Geldi?ini zannetmi?tim ama g?rd???n gibi hala tek ba??nay?m. T?m sendeliklerimi ya?amla kar??t?rmak ?zereydim. Ko?ar ad?m geliyordum sana e?er y?n?n? de?i?tirmeseydin. Bazen gelecekle ilgili kayg?lar, su ?st?nden g?l?msedi?inde, anlamlar bir bir yasaklan?yor y?rekte. Sanki bir beden de?il de, bir kal?ba s?k??m??l?k hakim oluyor. S?raya dizilmi? ya?am cellatlar?n? g?r?yorsun, ellerinde ac? ?reten aletlerle herhangi bir vazge?i?i bekliyorlar.
Gidiyorsun beni ard?nda b?rakt???n? zannederek,
Gidiyorsun ruhunu bu ?ehirde b?rakt???n? bilerek,
Bir d?n??? hangi g?zle bekleyece?imi bilemiyorum.
Bazen kendi kendime s?yleniyorum; y?llarca ta??d???m?z beden, y?rek dilini ne kadar da gizleyebiliyor diye. G?zlerden anlam akarken, en yalanc?s? oluyor ellerin bazen..Y?rek her ne kadar uzat dese de, ellerin gitmiyor ?oktand?r varmas? gereken ?lkelere. S?zler y?rekten dile gelen o uzun yolda, anlams?zl?k pususuna yeniliyor. Belki de bu y?zden ger?ekleri kabullenmek bu kadar zorumuza gidiyor. En i?imizde olu?urken anlamlar, dilimizde bir bir ?l?yor.
Sonras? durgunluk, sonras? pilav ?st? ger?ekler..
Dedim ya sanki ge?mi?in t?m izleri ?st?me y???ld?. Kalbin kanayan yerlerine, s?k??t?rd???m k?r t?palar yetersiz kald?. Bir yerden sonra, insan d???nmenin ?tesine ge?emiyor. Bilinmezlikler ve sorular yuma??yla oynayan kediler gibi, m?r?l m?r?l ya?anmaya devam edecek hayat, dahas? sorumluluklar, a?k?n hep bir ad?m ?tesinde olacak. Ac?; bast?r?lm?? bir g?d? ya da k???k i? hesapla?malar? olarak kalacak.
Gidiyorsun....Art?k kelimelerimde hep bir uzakl?k olacak.
Ara
MasaL_perisi
Yüreğine sihnine sağlık arkadaşım...
Birde kendine Düygusuz Boy diyorsun
Bence çok Duygulu daha doğru olur...
Yazmaya devam et arkadaşım...
Ara
Son Noktam
DuyquLu mu ? Evet Herkez öLe DiyoR Ama Bari NickimizdeN eLe veRmeyeLim Arkada$ım Kendimizi Sevmiyorum .. Sevemiyorum .. Sevmek İstemiyorum Neden Mi ? Çünkü Hep DuyquLu iNsaNLar aCı çeker Sad TıpKı ßenim qißi
Ara
MasaL_perisi
Sen istemesen de Duygulusun işte ve acı çekmeye mahkümuz duygulu insanlar olarak.
Duygusuz yazınca değiştin mı peki...Smile
Ara
Rüya Güzeli
masal perisine kat?l?yorum ?ok g?sel yazm??s?n t?k.

(S?zler y?rekten dile gelen o uzun yolda, anlams?zl?k pususuna yeniliyor. Belki de bu y?zden ger?ekleri kabullenmek bu kadar zorumuza gidiyor.)buras?da ?okg?sel
Ara
p£r!k!z!
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DuyquLu mu ? Evet Herkez ?Le DiyoR Ama Bari NickimizdeN eLe veRmeyeLim Arkada$?m Kendimizi Sevmiyorum .. Sevemiyorum .. Sevmek ?stemiyorum Neden Mi ? ??nk? Hep DuyquLu iNsaNLar aC? ?eker Sad T?pK? ?enim qi?i

kat?l?yorum duygusuz .. ?ok duygulu olmak ac? verio hemde ?ok =''(
bende sevmiyorum kimi zamansa nefret ediyorum Sad Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 08:29 AM