:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alex'ten derbi a??klamas?!
ѕqρα кJмя
47843.jpg
Alex, Galatasaray'?nda iyi ekip oldu?unu vurgulad? ama "Kad?k?y'de i?leri ?ok zor" dedi.

Alex, kul?b?n resmi internet sitesinde yapt??? a??klamada, Celta Vigo ma??nda iyi bir oyun oynamalar?na ra?men kaybettiklerini belirterek, "?yi oynad???m?z bir ma?ta kaybetti?imiz i?in ?z?ld?k. Benim ka??rd???m bir penalt? pozisyonu vard?. Appiah’?n ka??rd??? pozisyonlar vard?. Ancak tak?m olarak UEFA Kupas?’nda ilerlememiz i?in E. Frankfurt ile kendi evimizde oynayaca??z ma?tan beraberlik ile ayr?lmam?z ya da galip gelmemiz yetiyor. Biz bu gruptan ??kacak g??teyiz ve tak?m olarak buna inan?yoruz. Bu kariyerimde ka??rd???m 5. ya da 6. penalt?. Fenerbah?e’de ise 2. penalt?y? ka??rd?m. Fakat bunlar beni y?ld?rmaz ve bu gibi durumlar? problem etmem. Kendime g?venim tam. Bir penalt? pozisyonu daha oldu?u takdirde ayn? g?venle topa vurmak i?in yerimi al?r?m. Benim i?in ?nemli olan tak?m?n d?nk? ma?ta iyi oynay?p, kazanamamas?yd?. Bu beni ger?ekten ?zd?. Bu ne ilk penalt? ka??r???m ne de son olacak."

Alex, tak?m olarak iyi bir performans sergilediklerini,bunun en ?nemli nedeninin de s?k? antrenmanlar ve tak?m?n birbirine al??arak iyi arkada? olduklar?ndan kaynakland???n? belirtti.

Alex, ?ocuklar?n?n e?itimi i?in Brezilya’ya gidece?i y?n?nde ??kan haberlere ise "?ocuklar?m?n tabii ki Brezilya’da okumas?n? isterim. Ama bu onlar?n ya?lar? geldi?i zaman olacak bir ?ey. Sonu?ta bir k?z?m yeni do?du, di?eri ise 2.5 ya??nda. Bunlar? d???nmek i?in daha ?ok erken. Ayn? zamanda b?y?k k?z?m?n devam etti?i bir ana okulu var ve orada gayette iyi bir durumda. Bu konular? onlar?n ya?lar? gelince e?imle birlikte d???nece?iz" ?eklinde yan?t verdi.

Brezilyal? oyuncumuz Galatasaray ma?? ile ilgili olarak ise "Galatasaray ma?? b?y?k bir ma?. Bizim de Galatasaray ile aram?zda 4 puan var, onlar?n tak?mlar? da iyi. Biz Kad?k?y’de oynad???m?zda rakiplerimizin i?i ?ok zor. O y?zden biz de Kad?k?y’deki ma?a bu b?y?k derbiyi kazanmak i?in ??kaca??z. Bu ma?? kazanarak Galatasaray ile aram?zdaki puan fark?n? 7’ye ??kartmak di?er tak?mlarla da aram?zdaki puan fark?n? korumak istiyoruz" dedi.

Brezilya Milli Tak?m? ile ilgili ise Alex, "Milli tak?mdan ?ok Fenerbah?e’yi d???n?yorum. Ben Fenerbah?em i?in nas?l yararl? olurum onu d???n?yorum. Bir g?n beni Milli Tak?ma almak isterlerse gelir hakk?mdaki bilgileri al?rlar; ama ?u an kafamda Milli Tak?m ile ilgili bir d???nce yok. Sadece Fenerbah?e’yi d???n?yorum" dedi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Alex akıllı ve zeki bir futbolcu" Ñ•qρα кJмя 1 380 04-12-2022, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: wildfang
  Alex'ten samimi itiraflar! Ñ•qρα кJмя 1 313 04-03-2022, Saat: 06:20 PM
  Cruzeiro'dan Alex a??klamas?! Ñ•qρα кJмя 1 349 04-02-2022, Saat: 04:21 PM
  Alex: "Teklifler ald?m" Ñ•qρα кJмя 1 247 04-02-2022, Saat: 04:19 PM
  Ceyhun ve Alex kap??acak Ñ•qρα кJмя 1 319 04-02-2022, Saat: 04:18 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:13 PM