:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?KS?ZLeRi
agirdelikanli
HaYaT Dedigin Bir Oyun Birgun eLbet Biticek.. Arkada Biraktigin HatiraLar ?Lecek.. Sanma bana Yaptigin Yanina Kar kalacak.. Seninde Karsina birgun Seni yakan Cikicak.. O zaman agLayacak ve ?eni hatirLiyicaksin.. iste o An sana Bana Son SoyLedigin SozLeri HatirLaticam.. Ardima biLe Bakmadan HATiRALARDAN KayboLacagim...

Eger geceler seni d?s?nd?g?m kadar uzun olsaydi asla sabah olmazdi...

R?ZGAR ALABILDIGINE HIRCIN,YAGMUR ALABILDIGINE INATCI ,YUREGIN ISE ONLARA INAT SANKI BIR LIMAN...TIPKI G?ZLERINDEKI HUZUR GIBI...

ne insanlar tanidim yildizlar gibiydiler. hepsi g?klerdeydi parliyordu. ama ben seni g?nesi sectim. bir g?nes icin bin yildizdan vazgectim...

nasilki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun icin tutkunum sana!hani en guzel asklar imkansiz gelirya insana,imkansiz oldugun icin tutkunum sana

Ask bir su damlasi olsaydi okyanuslari,bir yaprak olsaydi b?t?n ormanlari,bir yildiz olsaydi t?m kainati sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...

seni sevdigim kadar yasasaydim; ?l?ms?zl?g?n adini ask koyardim...

?nce d?st?g?mde kalkmayi,sonra aleve dokundugumda aciyi,sevmeyi ?grendim,sevilmeyi.herseyi ?grendimde yalniz seni unutmayi ?grenemedim .!

bir g?l olmak isterdim neden mi? beni koparip kokladyginda v?cudunun derinliklerine girip bi daha oradan cikmamak icin

BEN SENINLE SONSUZDAN GELEN IKI ISIN OLUP INCE KENARLI MERCEGIN ODAK NOKTASINDAN KESISEBILME IHTIMALINI SEVDIM

Askimizin suya d?secegini bilseydim , balik olurdum

Sen benim hayatymda oldugun s?rece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti..??nk? sen benim i?in daima tektin
Eger askta guzel bir an varsa oda baskalarini bastan cikartan o yuregin benim icin kan agladigi zamandir.
B?yle basit bir dunyada sen benim icin cok ozelsin

ASK:G?L? DIKENIYLE AVU?LAMAYA BENZER. ELLERIN KAN I?INDE KALIR AMA DIKENLERIN HESABINI G?LDEN SORAMAZSIN...

ECEYE INAT GUN AGARMAKTA,AGACA INAT DAL COGALMAKTA,OLUME INAT INSANLAR COGALMAKTA,BENSE SANA INAT SENI SEVMEKTEYIM INAT BU YA HEPTE SEVECEGIM...

R?zgarin kemanini ?aldigi ve damlalarin pencerene vurdugu bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin t?m g?zellikler senin olsun...

Hayatta ?? seyi sevdim. Seni, Kalbimi, ?mit Etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. ?mit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

ben seni unutmak i?in sevseydim sana olan tutkunlugumu kalbime degil g?nesin ciktigi zaman kaybolan bu gulu camlara yazardim.

Nice insanlar g?rd?m kalpleri bombos ama mutlu, ?okaz insanlar g?rd?m kalpleri sevgiyle dolu ama ask atesiyle yanip kavrulan,h?z?nl? ve mutsuz !!

seni nekadar sevdigimi ?grenmek istersen yere d?sen her yagmur damalsini tutmaya calis, tutabildiklerin senin sevgin tutamadiklarinsa, benim sana olan SEVGiMDiR.

Hayatta iki k?r taniyorum, 1.'si senden baskasini g?rmeyen ben, 2.'si beni g?remeyen Sen...
D?nyadaki en g?zel seyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ?

sen sahra c?llerinde bir g?l olsan seni kurutmamak i?in g?z yaslarimla sulardim seni

seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, cekici ve g?zelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.........

insanlar kirmizi g?llerin pesinde kosarken ayaklari altinda ezilen papatyalarin farkina bile varmazlar
bir delinin seni ?pmesine izin ver ,ama bir ?p?c?g?n seni delirtmesine izin verme

G?ky?z?ndeki b?t?n yildizlari toplasan birtek sen etmez, fakat birtek sen hepsine bedelsin.

Ask Coraba Benzer ; Cifttir ve birbirine uymalidir

Sen g?zlerimde bir damla yas olsaydyn seni kaybetmemek i?in ?m?r boyu aglamazdim!!!

SESINE MEVSIMLERIN EGILDIGI, GOZLERINE BAHARIN AGLADIGI, AGLAR GIBI G?LMENI, DOKUNUSLAR G?LECEK GIBI DURAN Y?Z?N? ?ZLEDIM..

ACI VE H?Z?N BIR YILDIZ KADAR UZAK, MUTLULUK GOZBEBEGIN KADAR YAKIN OLSUN.UMUTLARIN GERCEK, GERCEKLERIN MUTLULUK, MUTLULUKLARIN SONSUZ OLSUN..

D?NDE, BUG?NDE, YARINDA, Y?REGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HYSSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY, BEN HEP ORDAYIM
AsK BiTTiKTEN SONRA ARKADAs KALALIM DEDiLER.. G?LE BAsKA iSiM VERSEN DEGisiK KOKAR MI ???

GUNESIN BUZ TUTTUGU YERDE BIR ALEV GORURSEN O BIL KI YANLIZ VE YANLIZ SENIN ICIN YANAN KALBIMDIR.
AY ISIGININ AYDINLATTIGI BIR KUMSALA KUCUK BIR DAL PARCASIYLA SENI SEVIYORUM YAZMAK ISTERDIM AMA SEN HIRCIN BIR DALGA OLUP SILERSIN DIYE YAZMAKTAN KORKTUM..

ALIP KIRSALAR KALEMYMY KANIMLA YAZARIM SENI SEVDIGIMI..
K?L OLMUS ATES YANARMI? BUZ TUTMUS SU AKARMI? BU G?ZLER SENI SEVDI BASKASINA BAKARMI
KIZ DEDIGiN ISTANBUL GIBI OLMALI FETHI ZOR FATIHI BIRTANE OLMALI

BIR SABAH UYANDIGINDA G?NESY G?REMEZSEN YANINDA SAKIN G?ZLERINI KAPATMA YILDIZLARIDA KAYBEDERSIN SONRA.

Yasamin kaynagi sevgi ise eger, sevgi bir tutku. Amac birseyleri paylasmaksa, paylasmak dostluk. dostluk hatirlamaksa eger, hep aklimdasin!!!

Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama d?n?pte kendi peslerinden kosanlara hic bakmazlar..
Seni nekadar sevdigimi birbilsen sende uzayy g?ren insanlardan biri olurdun...

Sen seni ?zleyenin ?zleminden habersiz ?zlemle ?zlenmektesin, sen varya sen, ?zlemlerin icinde en cok ?zlenensin!!

Gonlume taht kurdun, Gonlumun sultani oldun, Gece gokyuzunde parlayan yildizim, Sabah ise ruhuma dogan gunesim oldun..

Damdan duser gibi hayatima girdin, beni deli divane ettin, sucum neydi ki, beni kendine bu kadar asik ettin..
Her gun sevda cekipte, Gulunmuyor degilmi, Bir guzelden baskasi, sevilmiyor degilmi, Seni asla unutamam, Sensiz olamam diyordun, Hani bensiz olurdun, Olunmuyor degilmi??

Bir yudum mutluluk, Pesinden kosuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, Sevmisim seni bir kere, Doyamadan gidiyorum...
Her yagmur damlasi SENi SEViYORUM demek olsaydi heryeri seL gotururdu...
En buyuk okyanusta bir su damlasi olmak, ucsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak ama en onemlisi milyonlarca insanin icinden senin sevgilin olmak...

G?l? birg?n, Seni herg?n, G?l? soluncaya kadar, Seni ?l?nceye kadar sevecegim...
Beni terkettigin g?n saclarindan bir tel koparip asacagim kedimi beni terkettigin g?n kirpiklerinden birini koparip saplayaacagim kalbime ve beni terkettigin g?n ?lecegim..

hissedince sana vuruldugumu baharda kus olup ucasim gelir, bakinca o g?zel g?zlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne ?are birtanem ne care ne kus olup ucabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir ?m?r boyu Sevebilirim...

Diyorsun bana yaren sis yasa . yasarmi bu beden ruhu olmasa..?
bir soluk kadar yakin yildiz kadar uzak derler sevgi icin. Uzanirsin yetisemezsin yetisirsin dokunamazsin dokunursun vazgecemezsin vazgecersin ama unutamazsin!!

Bir su gibi Berrak, bir Cicek gibi sevgi y?kl?, G?ky?z? gibi yalin okyanus kadar derin kelimelere sigmayacak kadar b?y?k bir SEVGiMiZ oldugunu sakin UNUTMA !
Sana olan askim sagir bir ressamin kristal bir y?zeye d?sen gul yapraginin ?ikardigi sesi cizdigi zaman bitecek..

kalbimde 3 Cicek yetistirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardin. Bana sadece biri kaldi beklemek beklemek beklemek...

Gece midir insani h?z?nlendiren, yoksa insan midir h?z?nlenmek icin geceyi bekleyen? Gece midir seni bana d?s?nd?ren yoksa ben miyim seni d?s?nmek icin geceyi bekleyen???

G?ZLERIN DALARSA BILKI D?S?ND?M SENI, KULAGIN CINLARSA BILKI ANDIM SENI, GECE UYANIRSAN BILKI RESMINI ?PT?M, G?ZLERINDEN YAS DAMLARSA BILKI SENSIZ ?LD?M..

ZAMAN GECE YARISI ISLAK G?ZLERiM CAMDA BELKI GELIR DIYORUM, HANI BiR SARKIMIZ VARYA ONU S?YL?YORUM VE SENI ?LESIYE SEVIYORUM Smile

SANA BIR SEY S?YLICEM AMA SAKIN ?Z?LME; D?N DOKTOR`a gittim b?breyimde kum, kalbimde seni buldular!!!
ONUN UZUNTUSUNU PAYLASIP.. ONUN ICIN AGLIYORSANIZ BU ASKTIR... O OLMADAN ONU DUSUNUP AGLADIGINIZ OLDUYSA.. O DA ASKTIR.

MUTLULUK BANKASININ G?ZELLIKLER SUBESININ 2000 SAYILI HESABINIZA 365 G?NL?K SEVGI SIIRLERI YATIRILMISTIR ISTEDINIZ AN KULLANABILIRSINIZ...

DEMEDIM MI BU HASRET BITIRIR SENI. AY DOLANIR GIDER, YALNIZ KALIRSIN. HERG?N YENI BASTAN DAGILIR, UFALIRSIN. DEMEDIM MI Y?REGIM B?YLE SEVME DIYE!

BASKASINA KENDINDEN FAZLA DEGER VERME, YA ONU KAYBEDERSIN YADA KENDINI MAHVEDERSIN...
Eger beni bu sokakta, bu mahallede, bu sehirde bulamazsan SEVGiLiM bilki ben, G?zlerinin daldigi yerdeyim...

?lsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim. Yagmur olur ?zerine yagarim. Cicek olur mezarinda acarim. ?lsen bile benden kurtulamazsin

Yastigimla uykumu basbasa biraktim, sirf seninle yanliz kalabilmek icin! Bu da yetmedi kendimide bir kenara biraktim simdi burda yanliz sen varsin!!!
Elimde denizde buldugum bir midye var denizden o kadar uzakki tipki seninle benim gibi. Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin.

Gitmek m?mk?n olsa gitsem uzaklara, Sevmesem seni yaksam y?regimi, savursam k?llerimi daglara denizlere, yeserirdi k?llerim sana olan sevgimle..

Ne senden vaz gecerim, ne duslerimden, nede gozlerimi kaparim hayalinle yasarken, inan hayati seni bana verdigi icin, seni ise hayatima anlam verdigin icin seviyorum!!
cama vuran her damlada bir tek sen varsin ne istiyorum biliyormusun her g?n yagmur yagsin!!

Asla sevme, seversen ihanet etme, ihanet edeni de asla affetme!!
?ir insanin idealleri olmali sonsuzluk gibi, bir insanin ozlemi olmali ?zlemle acan cicekler gibi, bir insanin birtanesi olmali oda senin gibi..

?en seni sevmek icin degil sevmenin nasil oldugunu g?r diye sevdim sen benim alin yazimsin.

Sevme beni ama hatirla. ?zleme beni fakat unutma..
?irg?n zaman kayar elinden tutamazsin. Sel gibi akan g?zyaslarini kurutamazsin. ?ylesine sendeyim ?ylesine bendesinki unutmak istesekte artik unutamayiz!!!

Seni ne kadar mi seviyorum? Kimsenin seni sevemeyecegi ve kimseyi sevemeyecegim kadar...
G?nese bakarsam bile y?z?ne asla, Atese tutarsam bile elini asla, Candan ge?ersem bile senden asla, D?n? unutsam bile seni asla asla asla...

O kadar g?zelsinki y?z?ne bakamiyorum, Titriyor ellerim ellerini tutamiyorum, Dolanip sarmak geliyor saramiyorum, ?lesiye baglanmisim ki sensiz duramiyorum...

?nce d?st?g?mde kalkmayi ?grendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ?grendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ?grendim herseyi ?grendimde yalniz unutmayi ?grenemedim...

Fizik ile arastirdim, Kimya ile ??zd?m, edebiyat ile s?yl?yorum... SENI COK SEVIYORUM :-))
Sen varya sen ayni sigaram gibisin. Dumani gozlerin. K?l? dudaklarin, Yalniz aranizda bir fark var sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun...

Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama d?n?pte kendi peslerinden kosanlara hic bakmazlar
Hayatta En Aci Sey Sevipte SeviLmemektir seviLmedigini ?ildigin haLde Canindan Cok sevmektir...

Bir insanin idealleri olmali sonsuzluk gibi, bir insanin ?zlemleri olmali, ?zlemlerle acan Cicekler gibi, bir insanin birtanesi olmali, tipki bendeki sen gibi..
Biliyorum seviyorsun b?y?l? denizi, Gel beraber kesf edelim ufuklarin ardindaki gizemi..
Sen G?klere uzanan ellerimsin sen g?z?mde s?z?len yas tek d?s?ncem hasretimsin sen yasadigim ?m?r en g?zel g?nlerimsin sen her gece r?yama giren BIRICIK SEVGILIMSIN..

Bir deniz d?s?n (susuz) bir insan d?s?n (mutsuz) bir gece d?s?n (uykusuz) bir bahar d?s?n (Ciceksiz) birde ben d?s?n, sensiz...

Ben seni asil insanlarin basit sevgisiyle degil basit insanlaryn asil sevgisiyle seviyorum...

Ne seni unutacak kadar zaman gececek, Ne gecen zaman Seni unutmaya yetecek, Birakip gitsende seni unututum sanma zaman Alismayi ogretir, unutmayi asLa...

GozLerin daLarsa biLki seni dusundum, kuLagin cinLarsa biLki Seni andim. Gece uyanirsan biLki senin resmini optum, gozLerin agLarsa biLki sensiz ?Ldum...
Gece pencereni acik birak bir kus ucurdum sana dogru, biraz yorgun, biraz isLak ama yinede basucuna bir tutam sevgi birakacak...

Yine gece yarisi yine seni dusunuyorum isLak gozLerim camda beLki geLir diyorum, Hani bir sarkimiz vardiya hep onu dinLiyorum seni oLesiye sevmisim unutamiyorum Bitanemm...

Birgun heryer karanLik oLsa sana yaLvarsam sen benim gunesim oLurmusun, Birgun hastalansam derdimden inLesem sana yaLvarsam sen benim doktorum oLurmusun...
Basimdasin buLut buLut, icimdesin umut umut, Diyorsunki beni unut Unutamam asLa seni, terk etsende gitsen beni ne yapayim SEViYORUM.. unutamam asLa seni...
MutLuLukLar sana hayat boyunca ben yokum artik sen kendin yasa, Senlen olan gunLerim siLinsin artik bambaska bir hayat yasansin artik, yiLLar senin oLsun Yasam senin oLsun mutLuLukLar guzeLLikLer Hep seni buLsun...
Yutuyorum sokakLarda kimi geLiyor kimi gidiyor, goruyorum insanLari kimi agliyor kimi guLuyor, Caresiz insanLar, umitsiz insanLar. Benim sarkimdan ancak SEVENLER agLar iCENLER agLar...

Ask karsIndakini buLunmaz hint kumasI sanmanLa hIyarIn teki oLdugunu anLaman arasInda gecen zamandIr Smile))
ÐŽeşaren
paylasimin icin sagol...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?nl?lerin A?k S?zleri MacArthur 1 411 11-15-2006, Saat: 11:58 AM
Son Yorum: *TATLI BELA*
  ?z?r s?zleri..!!! peri kızı 9 615 09-09-2006, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: friendly82

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:15 PM