:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mademk? Yoklu?umla Daha Mutlusun....
>As!_M€L€q<
[SIZE=6]Mademki yoklu?umla daha mutlusun

Oysa seni uyutmayan i?indeki o yang?nl? hesapla?mayd?. Gece iner, a??klar, y?zler, bedenler, an?lar kaybolurdu; sadece ikimiz kal?rd?k. Ve sen uykunda sevgimle hesapla?maya dalard?n. Cennette cehennemi hat?rlard?n.

D?n?p geriye bak?yorum da, sanki y?llar de?il y?zy?llar ge?mi? aram?zdan... Aram?zdan ayr?l?klar, ihanetler, kaybolu?lar, vazge?i?ler, yeniden bulmalar, korkular, yaln?zl?klar, savrulmalar ge?mi?. Ve bu ili?ki ne ?ok bi?im de?i?tirmi?...

Seni yollarca, ?ehirlerce uza??ndan sevdim. Seni kelimelerce, ?iirlerce yak?n?ndan sevdim. Seni d?nya ?zerinde sanki ilk kez benim i?in kalemi eline al?p da yazd???n mektuplarca sevdim. Seni umutsuzca, beklentisizce, hayallerce sevdim uza??ndan. Hayat?m? ?yle oldu?u gibi b?rakt?m. ?ehrine geldim, ama kalbine giremeden sevdim. Neydik biz o y?llarda hi? d???nd?n m?? Neydik birbirimiz i?in sevgili?

Geldim. Bana destek olacak, s?rt?m? verece?im bir a?k?n yoktu arkamda. Kendime yeni bir hayat kuraca??m yalan?n?, kendim dahil, sen dahil herkese s?yledim. Oysa tek istedi?im seninle birlikte bir hayatt?. ?yle cesaretsizdim ki kar??nda ve ?yle a??k s?zl?yd?n ki bana kar??, ancak iddias?z bir s???nmac? olabildim hayat?nda. Hayat?na iltica etmek isteyen bir y?rek s?rg?n?... Bir a?k meczubu sadece...

D?r?stl?k kimi zaman yalanlardan ?ok daha ac?mas?zm??, sevgili... Ger?e?in buzdan ?lkesinde yapayaln?z kalan y?rek, hayatta kalabilmek i?in yalanlar? bile ?zleyebilirmi? kimi zaman... Bana aksini ispat etmek i?in elinden geleni yapt???n o y?llarda, buzlar ?lkesinde biraz olsun ?s?nabilmek i?in, asl?nda beni sevdi?in yalan?na inand?rm??t?m ben de kendimi...

A?k?ma kapal? bir kap?n?n ?n?ne b?rak?lm?? yaral? bir ku? gibiydim. ?nanacak, bir ibadet gibi ya?ayacak tek ?eyimdi senin a?k?n. Kar??l?ks?z, g?vensiz, sessizce ya?anan bir a?k... Nas?l da hoyratt?n bana kar??... Kalbinde de?il miydim ger?ekten? Neydik biz s?ylesene? O y?llarda senin neyindim ben sevgili? Can yolda??n m?? Yol arkada??n m?? Dostun mu? Sevgilin mi? ..

Sonra bir g?n geldi ve unutuldum. Ve bu sorular birer birer b??ak gibi sapland? y?re?ime ve y?re?imde yan?tlar?n? buldu. Unutulu? hepsinin ac?mas?z cevab? oldu. Sonras? dipsiz bir karanl?k... Sonras? ?aresiz bir ??ld?r??...

Hayata kar??mamak i?in tek kalkan?m, tek s???na??md? a?k?n. Tek silah?m? yitirdim ve hayata teslim oldum. Ald? beni savurdu ba?ka bedenlere, par?as? olamad???m o k?r?k d?k?k ?yk?lere...

K?rg?nl?k kimlik de?i?tirdi ve vazge?i? oldu benim i?in. Unutman?n en a??r? unutamadan unutmakt?r. Seni sonsuza kadar kaybetmek kimlik de?i?tirdi ve unutmak oldu benim i?in. Seni unuttu?um yalan?yla hayat? kand?rmaya ?al???nca hayat hi? olmad??? kadar ac?mas?z tokatlar indirdi y?z?me... Sonras? dipsiz karanl?k... Sonras? hat?rlamaya bile dayanamad???m d?? y?k?mlar?... Sonras? kesif, karanl?k ve rutubetli bir kuyu... Koskoca bir bo?luk... Sonras? 'yaln?zl?k' kelimesine s??mayacak kadar derin bir yaln?zl?k...
[/SIZE]

( G E ? M ? ? ? M E )
eRCi
Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Eme?ine y?re?ine sa?l?k megaloman
>As!_M€L€q<
saol arkadaşım beğenmene sefindim.......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uyandığım H€r Y€ni Günd€ Yitirdim bir K€z DaHa S€ni... €BeRimSin 8 427 04-13-2022, Saat: 08:28 PM
Son Yorum: wildfang
  Gitme Diyorum Az Daha Kalırmısın ? ROSE 18 1,117 04-13-2022, Saat: 05:33 AM
  Bu Gece Siyah Daha Bir Başka.... DarkLady 4 335 04-13-2022, Saat: 01:19 AM
  Madem Ki Yokluğumla Daha Mutlusun €BeRimSin 1 361 04-12-2022, Saat: 08:23 AM
  Yaşamsın sen... Daha ne istiyorsun? ROSE 7 667 04-11-2022, Saat: 10:44 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:26 PM