:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bug?n degil, Yar?ns?n sen
Atsiz_PrenS

Bir dilin b?t?n s?zc?klerini kullansam seni tarif edemeyece?imi biliyorum. Ula??lmaz oldun hep; dokunmak, hissetmek ve dolu dolu ya?amak isterken seni, kocaman bir yaln?zl?kt? pay?m?za d??en.

Pay?ma d??en her ?eyi erteledim. Ama erteleyemedi?im bir ?ey vard?, sana benziyordu. Su olsan dokundu?umda bozulurdun, bozulmayan bir ‘?ey’din... Gidilecek bir yer olsa sonu olurdu, sonu olmayan bir '?ey'din... Uykuda g?r?lecek bir r?ya olsa uyan?rd?m, beni r?yamdan uyand?rmayacak bir '?ey'din... Simsiyah sa?lar?n olsun istiyorum, ama baht?n de?il...

O g?n seni g?zlerinden, Anafatma'dan, ?? ?rma??n birle?ti?i yerinden ?peyim desem, akl?na ?rmaklar gelir. D???n ki y?lan da??ndan a?a?? iniyoruz ve d?nyada sadece iki ki?ilik t?rk? kalm??, onu s?yl?yoruz. ?yle bir '?ey'sin sen... Seni d???nd?k?e yoruluyorum desem d?nyan?n en b?y?k yalan? olur. Yalan?m yok...

Bu g?nden yar?na ne kal?r bilmem, ama sen kal?rs?n t?pk? yata?? de?i?meyen bir ?rmak gibi...

Ya?ad?klar?m?z azd?, zamana s??mad?k ya?amak isterken her ?eyi. Bu g?n ?ark? s?yl?yorsam, o g?n ?ark? de?il, ?ark? gibi seni ya?amak isterim.

Halk?ma benziyordun, bir yan?n g??, bir yan?n toprak kokuyordu hep. Gezmedi?im yerin kalmad?, bazen yasakland?n bana, bazen su? gibi boynumda ta??d?m seni. Yedi telli saz?mla bile tam anlatamad?m. Sen bir u?urum g?l?yd?n, ellerimi her uzatt???mda bin k?r?kla geri d?nd?m. Yasalar?n bile tan?mlayamad??? bir '?ey'din sen. Haritalara s??mazd?n, her ?lkede bir ba?ka g?l?yordun, uzundun, inceydin, dokundu?umda nereli oldu?umu seninle hat?rlard?m. Bana hep kendimi hat?rlatan bir '?ey'sin sen...

Uzaks?n, yak?ns?n, ?zlenensin ama bug?n de?il, yar?n gibi bir '?ey'sin sen...

Bug?n her ?eyi de?i?tirmek i?in ?abalarken, sen de?i?meyen olarak duruyorsun kar??mda. Kabul ediyorum. D?nyaya bu kals?n, ama sen bilme...

D?nyada ka? iklim, ka? zul?m, ka? ?l?m var? Bir seni bunlar?n kar??s?na koymak nas?ld?r bilemezsin. Bilme! Bug?n her ?l?mle biraz ?l?rken, seni d???nd?k?e hayata d?n?yorum yeniden.

Gecenin en karanl?k yerindeyim, bir sigara ate?inin ayd?nlatt??? kadar ???k bile olsan, yine de istiyorum seni. Sadece benim seni anlad???m, kimsenin unutmamak i?in defterine not d??medi?i, ama hayat?mda hep bir dipnot olarak kalan kendi yasaklar?m gibi unutmuyorum seni.

Da?lar? delmiyorum, inmek istiyorum oralardan. Hepiniz gibi aynada sa?lar?m? taramak, ‘‘g?nayd?n’’ der gibi soka?a f?rlamak ve ?ark? s?ylemek istiyorum sana.

Ad?na a?k diyorlar, gelecek diyorlar... Bana yetmiyor. Her ?ark?mda sana bir ad?m daha yakla?mak istiyorum. Bir ba?ka dilden seviyorum, k?rm?z?dan daha uzundur...

Gelincikler gibi bir mevsim de?il, d?rt iklim, k??e bucak, kim ne derse desin geri d?necek yerim yok, bir kentin ortas?nda ???l?k ???l??a ba??rarak tek ba??na kalsam da yine seviyorum seni......

Bu bir su? duyurusudur, kendimi ihbar ediyorum...
Ara
*TATLI BELA*
TŞKLR ATSIZ PRENS....
PaPaTYa_PReNSeS
?ok g?zEL eme?ine sa?l?k Smile
Ara
speedy_girl
TŞKLER PRENS GÜZEL PAYLAŞIMIN İÇİN......... EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK........Smile
Ara
melo?
saol güzel bi paylaşımdı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sevgilin değil sevdiğin olmak isterdim..... chacy35 0 1,300 07-11-2008, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: chacy35
  Aşk Masum Değil Melek06 1 1,513 06-17-2007, Saat: 06:38 PM
Son Yorum: elaa15
  kağıda değil suya yazıldı! el yazdırmadı yürek haykırdı...! PaPaTYa_PReNSeS 2 851 04-02-2007, Saat: 10:09 AM
Son Yorum: PaPaTYa_PReNSeS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:18 PM