:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S?per
agirdelikanli
Sen sev seni seveni da?da ?oban olsa bile sevme asla seni sevmeyeni ?u g?rd???n T?rkiye'de kral olsa bile....

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir ad?m gelene ben on ad?m giderim.Dinle cici k?z dinle zannedersinki serseri a?lamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, ?imdi anl?yorsunya, ?ehirlerin asi k?z? hi? kimse serseri gibi sevipte a??k olamaz...

K???kt?m, adam olmad? dediler; adam oldum, sevmedi dediler; sevdim, u?runa ?lmedi dediler; ?ld?m, i? i?ten ge?ti, dediler...

Sevmiyorum ?u saatin sesini,akmas?n dursun zaman.her?eyin bir ?ncesi ve sonras? vard?r derler ya; YALAN. senden ?nce vard?m belki ama a?k?m senden sonra olmayaca??m inan...

sen seni ?zleyenin ?zleminden habersiz ?zlemle ?zlenmektesin sen varya sen,?zlemlerin i?inde en ?ok ?zlenensin!!

Bir s?cak y?z arad?m ?u tenha sokaklarda sanki herkes yabanc? herkes dar?lm?? bana.ne derdimi soran var ne tan?d?k bir ?ehre.ne tarafa uzansam ellerim bo? kal?yor,mutlu olan kimseler h?zn?m? artt?r?yor.

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en ac?s? benimki idi ?nce sev sonra terket dediler
*TATLI BELA*
paylaşımın için tşklr....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:36 AM