:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.:: A?k S?zler? ::.
agirdelikanli
Yedi ayr? iklimden yedi ?esit ar? getirseler yedi ?esit ar? yedi ayr? ?i?e?i dola?sa yedi ayr? ?i?ekten bal yapsa senin kadar tatl? olamaz...

Ben seni d?n sevmedim ??nk? d?n geride kald?, ben seni bug?n de sevmeyece?im ??nk? bug?n de bitecek; ben seni yar?n sevece?im ??nk? yar?nlar hi? bitmeyecek!

A?z?mdan ??kacak s?z olsan konu?mam, g?z?mden akacak ya? olsan a?lamam, kalbime hapsettim seni hi?bir yere b?rakmam!

G?ne?in do?du?u da bir ger?ek batt??? da... Kalbimin att??? da bir ger?ek, g?n?n bitti?i de... Ne ??kar t?m ger?ekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, i?te o en b?y?k ger?ek...

Bir ?iir yaz bana i?inde alabildi?ince mutluluk olsun ay?n g?lgesinde unutulan sevgi tohumlar?yla ye?ere dursun veya bir ?ark? s?yle ?zlemimdeki sevgiliyi anlats?n ya?an ya?murlarla ?slanan bedenimi parlayan g?zleriyle kurulas?n.

A?k ka?maktan ?ok kovalamak, g?rmekten ?ok ?zlemek, gitmekten ?ok beklemek, dokunmaktan ?ok d???nmektir.Ve a?k ?yledirki nerde imkans?z varsa onu se?er.

Birg?n bana soracaks?n,beni mi yoksa hayat? m? daha ?ok seviyorsun diye. hayat? diyece?im, k?s?p gideceksin ama hi?bir zaman bilmeyeceksin ki benim hayat?m sensin.

Sen benim incimdin. par?ldayan masum g?zelli?inle seni sarp kayal?klardan t?rnaklar?mla kaz?d???m bir istiridyede bulmu?tum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine g?md?m.

Ne seni unutturacak kadar zaman ge?ecek ne de ge?en zaman seni unutturmaya yetecek b?rak?p gitsende unuturum sanma zaman al??may? ??retir unutmay? asla.

Sevmiyorum ?u saatin sesini,akmas?n dursun zaman.her?eyin bir ?ncesi ve sonras? vard?r derler ya; YALAN. senden ?nce vard?m belki ama a?k?m senden sonra olmayaca??m inan.
*TATLI BELA*
çok tşklr hepsi çok güzel....
ezoo20
Ay Çok SaĞol Şu İlk BaŞtakİ SÖz Varya ...Çok HoŞŞ..uzun Zaman Önce DuymuŞtum Lakİn Tam Olarak Hatirlayamiyordum Yazman İyİ Oldu..yÜreĞİne SaĞlik
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 864 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 767 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,152 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 694 04-06-2022, Saat: 11:23 AM
  cooK GUSEL s?zler NuRii 11 1,513 04-05-2022, Saat: 08:37 PM