:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Ba?ka Baharda ...
Firari Fırtına
Bir Ba?ka Baharda

Yanl?zl???n en aza indirgendi?i y?l 2003 . Bahar?n sevinvi vurmu? y?reklere ki ?yle olmas?n? istiyor g?nl?m , bir mutlulukdur al?p g?t?ren seni . Benim ger?ek olan hikayem gibisin sen .

Yazd???m bir not ile ba?lad? her?ey , not da sadece ?? kelime vard? . >Neden Akl?ma Tak?ld?n < Utanc?mdan yan?na gelemez , bir ?ift s?z bile g?zlerine bakarak s?yl?yemez olurdum . K???n bitimi ard?ndan gelen bu bahar da seni yanl?zl???mda istiyor seni yan?mda hissediyordum . Ka?amak bak??lar?n?da g?rm?yor de?ildim hani . Ben gibi utanmayas?n diye g?zlerimi hep ka??rd?m senden . Onbe? g?n sonra gelen gelen not un cevab? ger?ekden ilgin? ve bir o kadarda d???nd?r?c?yd? . Neden b?yle yazd?n anlamad?m ama hak verdim sana . Hak vermek zorunda ve seni kaybetmekden korkmam bu hakk? verdi bana .

Bir ba?ka baharda olacakm?yd?n yan?mda bunu tam kestiremiyordum , seni bulmak konu?mak ka??n?lmazd? art?k . Arad?m , sordum ama 2 g?n yokdun . Nerdeydin bilmiyorum ama i?im i?imde eridi y?re?imdeki sevgi ile . Neden bir ba?ka bahar d? bu . Neden bu baharlarda yokdun yan?mda hala d???n?r hala i?in i?in gizlice a?lar dururum . Beni kand?rd?n dimi .

Not da yazan yaz? Bir ba?ka bahar da idi . Anlam?n? ?ok sonralar? ??rendim , ??renmez olayd?m . Y?k?ld?m , bittim , kahroldum .

Nerden bilebilirdimki hasta oldu?unu ve yak?n bir zamanda amaliyat olaca??n? ? Dahas? o masadan kalkmayaca??n? .....

Yazar : F?rT?na G?N?L

tatlı_cadı
güzelmiş..Wink
ellerine sağlık..
Ara
Firari Fırtına
Bir siz okudunuz ya ...

Çok teşekkürler ...
kardelen
vaaayyy çok etkileyici.insanlar sevdiklerinin değerini bilmiyor.
Ara
Firari Fırtına
Bir gün o değeri herkes bilecek ama iş işten geçtikden sonra ...

Sevg ...
Tam1_MaynaK
shoq güselmiş ellerine sağlık ! Smile
Ara
Firari Fırtına
Teşekkür ederim ...
toxique_lierre&amp;amp;b.b.k
ben farkli biseklini yasadim ertelenmis duygularin getirisini.......ilk askima hic yuz vermedim hala aklimdan cikmaz!almanya ya gitmek iskence oluyor onu evli ve 3cocuklu baba olarak gorunce..insana neler kacirdigini farkettiriyor!bu hikayenin sonunda hic olmazsa senin olarak gidiyor,o ask icin olumune,hayaliyle yasanir yani!bu askin yasiyan kahramani da var dostum sufi,hala yaziyor mezarinda ki gulleri sular gb!herseyde bitarih ve yasamislik var..bu da ornektir heralde!zaten bitince anisi kahreder insani,yasarken oyun gelir bazen..bazen tuketilir arkana bakmaya degmez!yuregine saglik...
Ara
Firari Fırtına
Yorumunuzun samimi olması ve olaya bakış açınız adına çok tşk ederim size . Anlayanlar varmış demekki ... Bu açıdan çok sağolun ...

Sevg ...
in_love_girl
Gerçektn shoq ßeyendiim eLine saqLık..!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:51 AM