:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::G?zel S?zler::. (1)
agirdelikanli
kalp04.gif
- Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

- S?zlerin akl?mda yada akl?m?n ard?nda, Hayalin kar??mda yada sesin kula??mda, Ya ben ??ld?r?yorum, yada ?ok ?zl?yorum, Ya ?zlemek, yada ?zlenen ?ok ?zel B?RTANEM.

- Bir tatl? a?k g?l??? ?zledi g?zlerim, Ve sen hangi alemde hangi d??lerde isen gel, ??nk? g?l???n? ?ok ?zledim...

- O sessiz aksamda ay ????? geceme girdi, karanl?kta kalan kalbimi ayd?nlatt?, ard?ndan yakamozun ???lt?lar? ressamlar? k?skand?ran resmini yans?tt? deryalar?n kalbine bebe?im...

- E?er ?u an konu?acak durumda olsayd?m, Sesini duymak i?in neler vermezdim, Seni ne kadar ?ok sevdi?imi anlatamam, Yolunu bulabilseydim zaten ?u anda ?ile ?ekmezdim..

- Gecenin karanl???ndas?n, g?ne?in ?????nda, Suyun damlas?nda, selin co?kusunda Kimi yan?mdas?n kimi r?yamda Ama hep akl?mdas?n sak?n unutma...

- Sevgimi bir yerde g?ky?z?ne yerle?tirdim, Kimse beni farketmedi, g?zya?? olup ya?d?m, S?cak g?nlere inat, Ya?murun g?zya?? oldu?unu kimse anlamad?, Sen bile...

- Y?re?im umulmayan yaralarla ba?edemezken, Bir tatl? a?k g?l??? ?zledi g?zlerim, Ve sen hangi alemde hangi d??lerde isen gel, ??nk? g?l???n? ?ok ?zledim...

- Kimine g?re ate?tim cay?r cay?r yanan, Kimine g?re bir y?ld?z hep parlayan, Kimi ?i?e?e benzetirdi hi? solmayan, Ama ben senin i?in su olmak isterdim hep muhta? olunan.

- Elbet r?zgar ve deniz ta??r emanetlerini, Bekle g?n gelir g?ne?im bulacakt?r seni, Ak?amlar? balkona ??k, g?zlerini kapat, R?zgar benim yerime ?pecek seni...

- Sana Binlerce G?l Vermek Isterdim Ama G?ller Solar, Sana ?mr?m? Vermek Isterdim Ama Bir G?n ?lecegim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek S?rece?i I?in...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 864 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 767 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,152 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 694 04-06-2022, Saat: 11:23 AM
  cooK GUSEL s?zler NuRii 11 1,513 04-05-2022, Saat: 08:37 PM