:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda CReATuRE resimleri...
CReATuRE
yakında dostum orciyel sıcak sıcak resimler koycaz ama ne resimler Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Rüya Güzeli
hepsi süper ama sadece bi eksik war kedi Big Grin aziz karizma süper de oraya bi kedi alıcam sana unutturma Big Grin
Ara
CReATuRE
tmm unutursan ama yakarım seni... bir kedi istiyorum ama beyaz olsun SmileSmileSmile:
Elfida
Sayin modum ikinci resimdeki poz bana Yesilçam artistlerinin pozlarini animsatti: )

saka maka.. benim tasvip ettigim bir sey degildir her hangi sitede yada çok sevdigin bir sitede resim yayinlamak ama yayinlayan olursada izleriz yani: )

EyvallahWink
Ara
CReATuRE
aman_be Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sayin modum ikinci resimdeki poz bana Yesilçam artistlerinin pozlarini animsatti: )

saka maka.. benim tasvip ettigim bir sey degildir her hangi sitede yada çok sevdigin bir sitede resim yayinlamak ama yayinlayan olursada izleriz yani: )

EyvallahWink

aslında yeşilçamdan teklifler var ama prensiplerimi kabul etmedikleri için oynamıyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

defarca dedim ki öpüşmem ama anlamıyorlar illa öpüşeceksin diyolar...bu kafayla daha çok beklerler Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

şaka bi yana düşüncelerin için tşk ederim...
Elfida
Öncelikle .. tabiiki kabul etme saygideger modum : )
"sanattir" ayagina luzumsuz tekliflerle geliyorlar biliyorum ama eminim sen prensiplerini ne çignersin ne de çignetirsin: )

Ben tesekkür ederim CReATuRE : )
Ara
CReATuRE
gerçektem saygılı komnuşuyosun öncelikle bunun için tşk ederim...ama öyle sayın falan demene gerek yok bende sizlerden biriyim...tek farkım yönetici sıfatında olmam o kadar...

WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
EndLess
gercekten guzel resımler Allah sevdıgıne bagıslasın
Ara
Melek06
karizmasınConfusedmiley17: Confusedmiley17: Allah sevdiklerine duygusuz foruma bagıslasınConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
CReATuRE
Günahkar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gercekten guzel resımler Allah sevdıgıne bagıslasın

tşkler Allah sizleride sevdiklerinize bagışlasın...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ay Buda Ben Ben Iyi Olmasakta Idare Ediyoz Işte.. ezoo20 85 4,472 04-14-2022, Saat: 10:24 PM
Son Yorum: wildfang
  işte ben CReATuRE...! CReATuRE 62 3,941 04-14-2022, Saat: 05:26 AM
  buda beeeeeean blade_dnzl 9 535 04-13-2022, Saat: 11:37 AM
  Buda Benim Resmim HaGi_1905 54 3,201 04-13-2022, Saat: 02:32 AM
  buda bennnnnnnn Pelikan 6 639 04-12-2022, Saat: 09:55 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 02:07 PM