:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gittinde sevgilim bittin mi sand?n sen???...
eRCi
Sen gitti?inden beri ?ok ?ey de?i?mi? hayat?mda yeni yeni farkediyorum mesela hi? ge? kalm?yorum art?k eve yada yolu uzatmak i?in ba?ka duraklarda beklemiyorum otob?s?, korkmuyorum tan?d?k biriyle kar??la??rm?y?m diye yolda, her soka?? rahat?a geziyorum. kimseye anlatm?yorum neler yapt???m?. mesela biriyle bulu?up ayr?l?k vakti geldi?inde g?zlerim onun gidi?ini izlemiyor ya?l? g?zlerle, ard?ndan art?k a?lam?yorum… k?sa yada uzun vedalar eskisi kadar ac?tm?yor can?m?. dostlar?mla konu?acak ?ok konum var mesela…

Her ?ey sen olmana ra?men anlatm?yorum art?k kimselere seni. ??imde bir mezar a?t?m sana kalbimin derinliklerinde, oraya g?md?m saklad?m seni. Her sabah bir g?l koyuyorum ba? ucuna ve her gece dua ediyorum sana gitti?in yerde mutlu ol diye…

Bazen dedeme benzetiyorum seni biliyor musun? Onuda ?ok erken kaybetmi?tim senin gibi… oysa ya?anacak ne ?ok ?eyimiz vard? daha. Mesela dedem karde?imi hi? g?rmedi senin do?mam?? ?ocuklar?m?z? g?rmedi?in gibi…oysa ne ?ok severdi dedem torunlar?n? t?pk? benim seni ?ok sevdi?im gibi…

Daha ya?anacak ?ok ?ey vard? neden bittikki?

Sevgili s?yle bana, bana kar?? bir kerede olsa d?r?st ol! S?yle sende ?z?l?yormusun ya?ayamad?klar?m?za. Ellerinde g?ller soluyor mu? Bana al?pta veremedi?in… y?l d?n?mlerimizde kutlama yap?yor musun hala? Resmime ?zlemle, sevgiyle bak?yor musun? Sar?l?yormusun bana sar?l?r gibi sanki yan?nday?m gibi...

Yoksa senin hayat?n ayn? m?? Benim yerime ba?kas?n? yada ba?kalar?n? m? koydun? Yollar? hala uzat?yormusun onunla 10 dakika fazla olmak i?in. Vedalar hala dolduruyor mu g?zlerini? Ald???n g?lleri ba?kalar? m? kokluyor? Onlar m? kurutup sakl?yor? Sende beni g?md?n m? kalbine yoksa eski bir e?yay? atar gibi s?k?p att?n m? beni i?inden?

Beni duy sevdi?im. Duy beni! Ben kalbime g?md?m seni her an i?imde ya?a diye. Senden bana kalan bir sen var ?imdi i?imde. Hep benimle, hep y?re?imde….

akkmv6na0.gif
>As!_M€L€q<
yüreğine sağlık erci.....süper.....
eRCi
saol megaloman te?ekk?rler moralim bozuktu sen biraz d?zelttin yaffConfusedmiley36:
>As!_M€L€q<
anam la moralin nie bozuk laa.....aaaha üsüldüm bak şindikk söle yapcam bişe varsa oks...
eRCi
eyw saol megaloman eksik olma Smile d???nd???n i?in saol sayende d?zeldiConfusedmiley4:
>As!_M€L€q<
heheh sefindim valaa ....yaffff

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 839 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  *¤*¤*¤ GüLe GüLe SevgiLim GüLe GüLe...*¤*¤*¤ €BeRimSin 12 981 04-12-2022, Saat: 11:21 AM
  ...A?kta g??s?z kald?m Sevgilim ba???la... eRCi 6 496 04-05-2022, Saat: 09:16 AM
  SeN De?iL SeN SaND???M eRCi 3 324 04-04-2022, Saat: 09:18 AM
  Gitme Sevgilim erdoğan kutlugün 3 302 04-02-2022, Saat: 11:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:13 PM