:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.. Baba ..
in_love_girl
babamxq0.jpg

Baba..
Bu kap?dan ??k???n? hat?rl?yorum..
D?rt ki?i omuzlar?na ald? seni..
Sen ??kt?n so?udu i?ersi..
Ev salland? sonra,
Hani sen direktin ya...
Gittin,y?k?ld? sanki tavan ba??ma...

Baba..
?ok ?ey de?i?ti sen gittikten sonra. Ayaklar?m b?y?d? yava? yava?.Ellerim korkar oldu g?vercinlerden. O cesur k?z gitti seninle beraber,bamba?ka bir k?z oluverdim ben..
D?st???mde kalkmay? ??rendim sonra.. Ac?yan yarama tuz bas?p susmay?.. B?t?n mahalleyi inletmek yerine ???l?klar?mla,ba??ma yast?k bas?p h??k?rmay?.. ?zlemimi koyup y?re?ime,g??l? olmay?..

Masallar anlat?rd?n bana geceleri. Peri k?zlar?ndan bahsederdin sen hep. Bende hep inatla??rd?m seninle yok diye. Sen ?srar ederdin var derdin. Yoksa sen nesin derdin.. G?l?mserdin bana b?y?k b?y?k g?zlerinle..
?imdi peri k?zlar?n? avutuyorum masallarla.. Babam ya??yor diye..

Sen gittikten sonra ?nce bir g?n?n ka? saat oldu?unu ??rendim.Sonra bir saatin ka? dakika ve bir dakikan?n ka? saniye oldu?unu.. ?l?m?nde do?um kadar do?al oldu?unu..
Ge?mezken g?nler, ?mr?n nas?l ge?ti?ini..

Oysa biz beraber ba?lamam??myd?k bu binaya.. Beraber atmam??m?yd?k temellerini.Beraber bitirmeyecekmiydik..
Sen gittin duvarlar?n alt?nda kald? ?ocuklu?um. Atlad?m ?l? gibi bir b?y?kl??e..

D?rt ki?i omuzlar?na ald? seni.. ??kt???n hi? bir seyahata benzemiyordu bu.Ne d?n??te bana oyuncaklar getirecektin,ne ?ekerler.. Sen gittin,yaln?zl?k dolu?tu i?eri. ?nce ellerim uyu?tu,sonra bir k?rba? gibi v?cuduma dokundu. Ba??ramad?m arkandan,a?layamad?m..
G?zp?narlar?m kurudu birden bire.. Ben sadece bakakald?m..

Uyudum-b?y?d?m oldu hep.. Ama ben hep senin arkandan bakakalan ufak k?z?n.. Y?llar ge?ti bak hala kuru g?zp?narlar?m..

Baba..
Bu kap?dan ??k???n? hat?rl?yorum..
Ben senin hala ufak k?z?n..
Elimde ald???n oyuncak
Seni bekliyorum,
Seni ?zl?yorum...

• ---ayLin---
Ara
Firari Fırtına
Ne s?ylenebilinirki bunun ?st?ne ... Duygular ?zg?rce yay?lm?? beyaz sayfala ve bir de?er ki en b?y?k de?erlerden biri .

Te?ekk?rler Te?ekk?rler ....

Sevg ...
ozgur_yasarim
Bu güzel şiirin üstüne söylenilecek bişeyler olmalı diyorum ama kelimeler kifayesiz kalıyor.....
Ailemizin değerini bileelim onları kırmayalım sonra çooookkkk ararız ama gidenler geri gelmeyecekler unutmayın.....
paylaşımın çok teşekkürler in love girl
*TATLI BELA*
beni çok duygulandırdı....çok güzel canım....tşklr...
>As!_M€L€q<
tşk arkadaşım..........
tatlı_cadı
çok qüseL jnm ya çok beqendim yüreqine saqLık..
Ara
ser?venbey
herkese selamlar-
Bence kimse yanlız kalmasın! acı , keder ve üzüntüsünü sevdikleri ile paylaşsın paylaşmaya çalışsın.
Ara
in_love_girl
Herkese ayrı ayrı teşekkürler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çaresiz Bir Baba Olmak..! ZeNiTH 7 889 04-14-2022, Saat: 07:38 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 02:02 AM