:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
d?qh d?qh yhee!!!
>As!_M€L€q<
QotHicLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pelin sen haric hepsini ısrjakmıs siparis verdi ;
nurdan aplasından 270gr
sultan aplasından 300 gr götürjekmiş Big GrinBig Grin
hıh ıssıramas peniii yoksam kısımısı vermeyis onaa söle ona efejimm... bak bende onu ıssırrım haaaa aaaaa
şeytani damarlarımı kaldırmayınnnn vermm kısı pelinn sözümden çıkarssaaannn seni apimle eflendrrrimm hehehhe
ciciKIS
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:k?smazs?n tabii k?san abijikLerim qeLir..:kral: :p
ben sana k?smad?m jijim ama abilerine k?sabilirim hea hele ali abin vaya d?ferim onu h?hSad
Ara
QotHicLee
olmas dio pazrlık yapmasın 350 oldu dio Big GrinBig GrinBig Grin
nurdan sa 500 dişo Big GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h?h ?ss?ramas peniii yoksam k?s?m?s? vermeyis onaa s?le ona efejimm... bak bende onu ?ss?rr?m haaaa aaaaa
?eytani damarlar?m? kald?rmay?nnnn vermm k?s? pelinn s?z?mden ??karssaaannn seni apimle eflendrrrimm hehehhe
anaaaa tmm aplam ??kmam peni l?pten ay?rmay?n typhoonumda k?serim heaaaaaaa:'(
Ara
tatlı_cadı
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sana k?smad?m jijim ama abilerine k?sabilirim hea hele ali abin vaya d?ferim onu h?hSad
mcxxxxxxxxx jnm apLam,, ama ndn abimi d?f?yon ???

ya ama nas?L 500 oLur ya Confusedmiley5: Big Grin
Ara
>As!_M€L€q<
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anaaaa tmm aplam ??kmam peni l?pten ay?rmay?n typhoonumda k?serim heaaaaaaa:'(
tamm k?s ferdim getti seniiiii...sevemlerinn ?n?ne ge?ilmessss.......Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley17: Confusedmiley27: Confusedmiley27:
ciciKIS
yıh yıh saol bajım pitanecikh bajıım vaaa zatenSmileSmileSmile

cadım
Ara
ciciKIS
mcx sisleri sefiom typhoonum çaktırma üsülmesinlr die diom kıskanma ajkum yawssss aaa
Ara
ciciKIS
yıh yıh saol bajım pitanecikh bajıım vaaa zatenSmileSmileSmile

cadım bana kısarlarsa döferim onnarıSmile
Ara
>As!_M€L€q<
kıs 5 10 kere daha yassaydın....bajım bnm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 06:09 AM