:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ve Ben Simdi Senin Hayat?ndan Gidiyorum!
eRCi
Sana s?ms?k? sar?lmak istiyordum... Ah bir g?rsem, bitirsem i?imdeki ?zlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden, sevginden vazge?mek... Nas?l olsa al??k?n?m ya seni g?rmemeye, galiba b?yle de ba?arabilirim...

Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen, tek yapabildigim yazmak oldugundan yine yaz?yorum i?te! Seni daha ?nce de yazm??t?m ama bu kez bir daha yazmamak ?zere, seni beynimde, i?imde bitirerek yaziyorum, yada bitirmek isteyerek... Ne kadar s?rer bilmiyorum ama ben senden, sevginden vazge?mek istiyorum.

D?nyalar? etraf?nda d?nd?rmek isteyen bir kalbi bilerek isteyemezdim. Kendimden ve senden habersiz "bir tanemmm" olmu?tun sen... ?yle ya; Sen bir taneydin; E?in benzerin yoktu yery?z?nde, Yoktu Sen Kadar G?zel G?leni!

Ne kadar ger?eksen o kadar yaland?n... Ve ben her seferinde en ba?tan ba?lad?m... Yeniden bir sonday?m ama bu kez yeniden ba?layacak g?c?m yok... Ben senden vazge?mek istiyorum!

Herkes gibi biri olman? yada hi? kimse olman? istiyorum... Sesini duymak i?in telefonlara sar?lmaktan vazge?mek, ismini duydugumda i?imin titreyip,g?zlerimin dolmas?ndan kurtulmak istiyorum... Senin benim i?in herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen... Zaten kolay olan ne vard? ki benim i?in; Sanki seni ?ld?rmemle sevmem aras?nda hi?bir fark yoktu.... Ve ben hep sevgim y?z?nden cezal?yd?m...Hi? sonu olmayan bir yolda seninle y?r?mek,yeni ??kan filmleri birlikte izlemek, saatlerce sana sar?l? kalmak,sadece ama sadece bir kez olsun sana sar?l?p uyumak, bir sabah g?zlerimi a?t?g?mda yan?mda seni bulmak isterken, sen sevgimle utanmam? saglad?g?n i?in galiba ger?ekten "bir taneydin"!

I?te bu y?zden imkans?zl?g?na hep inand?m!
Ben yaln?z kal?p seni d???nmeyi deli gibi sever oldugumda, sen benim her ?eyim oldugunda ben senin i?in hi? yoktum... Bu y?zden yaln?zl?klar?m, aglamalar?m, ?zlemlerim can?n? hi? ac?tmad?.Benim taraf?mdan sevilmek belki de hayat?nda ?nemseyecegin en son ?eydi...

Ke?ke kendi d?nyamda bir zamanlar seni sevdigimden hi? bahsetmeseydim
Sen beni hi? sevmedin!
Ben Seni Seviyorum dedigimde Seni Seviyordum!
Ben Seni ?zl?yorum dedigimde Seni ?zl?yordum.
Ben Senin I?in ?l?r?m Dedigimde ben senin ?zleminden zaten ?l?yordum...

Ve Ben Simdi Senin Hayat?ndan Gidiyorum!

Ben Kaybettim...
Sen Kazand?n!
Art?k sesimi duymayacaks?n...

Sana s?ms?k? sar?lmak istiyordum, kokunu i?ime y?llarca bana yetecek kadar ?ekerek, sana s?ms?k? sar?lmak istiyordum.... Gelmedin!

Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum...Ben art?k gidiyorum..

------------------------------------------------------------------------
HeRG?n ayN? aC?Lar vaR niYe heRG?ne DegisiK ad veriyimKi hePsi ayN? d?Nde Bug?nde YaR?nDa...
[b]Hayat ?uysa ?st? KaLs?n istemiyorum Tek ?ir kuru?unu ?iLe...!
[/b]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 377 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 839 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 842 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  bu defa ben gidiyorum!!! ÇiLeK 6 360 04-14-2022, Saat: 02:27 PM
  Hayat Pencerem... CeYDa HaNDe KeSiM 4 405 04-14-2022, Saat: 12:18 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 12:50 PM