:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Yenemuko
Fugit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmazsa olmazlardan bir tanesi

aynen katılıorum hayatın kendisi zaten bir kavga değilmi
Ara
Fugit
Tubaa'yı çok sıkıştırmayın bak çok üzüyorsunuz
Ara
Yenemuko
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok tekme yok tekme yok
ayakkabı mı eskitecez tasarruf yapacaz derken Smile

e ne yapacaz o zaman kaderinemi terk edecez Big Grin
Ara
Fugit
Evet doğru
Ara
Yenemuko
Fugit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tubaa'yı çok sıkıştırmayın bak çok üzüyorsunuz

biz masumuz o kendini üzüyor Big Grin
Ara
Fugit
Tubayı tek buldunuz sıkıştırıyorsunuz durmadan yazık yapmayın arkadaşça yazışın bu daha iyi olur. kırarak değil
Ara
Yenemuko
Fugit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tubayı tek buldunuz sıkıştırıyorsunuz durmadan yazık yapmayın arkadaşça yazışın bu daha iyi olur. kırarak değil

yok kırdığımızı sanmıyorum biz espirili bir şekilde maksat muhabet olsun diye böyle yapıyoruz ne tubayı nede başkasını kırma amacında değiliz
Ara
Fugit
Çok Güzel Helal olsun size gençlik dediğin böyle olur
Ara
Yenemuko
pardon ama bişey soracam kaç yaşındasınız siz Big Grin
Ara
YARGIÇ
Fugit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tubayı tek buldunuz sıkıştırıyorsunuz durmadan yazık yapmayın arkadaşça yazışın bu daha iyi olur. kırarak değil

Öncelikli olarak bu ince düşünceniz ve güzel bakış açınız için teşekkür ederim.Lakin bir noktayı belirtmeden geçemeyeceğim.Burada görmüş olduğunuz arkadaşlarımız hepimiz uzun zamandır veyahut kısa bir zamandır hep birlikte burada eğleniyoruz.Bizlerin amacı hiçbir zaman için kimseyi kırmak yada üzmek olmamıştır.Şundan emin olabilirsiniz ki gerçek anlamda birisini kırdığımızı yada incittiğimizi düşünür isek bizler özür dilemeyi ve insanların gönlünü almayıda insani bir görev olarak görürüz.Amaç sadece güzel bir şekilde eğlenmekti.Herşeyden önce gerçekten forum kurallarına aykırı bir tavır görmüş olsa idim forum yöneticilerinden birisi olarak müdahale etmekten çekinmezdim.Dediğim gibi kimsenin amacı herhangi birini yada birilerini kırmak değildir.Şakalaşmalar her toplumda gereklidir tabiki seviyesini koruyarak...İyi eğlenceler dilerim...
Sevgiler...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-07-2024, 04:04 AM