:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TiPi KaYıK = w00w :D
w00w
Mcx GaSt Smile Kardeşimsin Wink

Sagopa Big Grin Nurdan'a yüklenmemiz gerekiyor bundan sonra Smile

Dj_Anıl boşver cix ve fotojeniği ben kendimi Tipim kayık diye teselli ediyorum. Bozma şimdi Big GrinBig Grin

Eyvallah, çok teşekkür ederim kardeş Wink

Ali ; Sen sus çarparım Big Grin Bayramda Denizli'ye geleceğimi şiddet ve hiddetle hatırlatırım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
kardelen_21
ma?allahhhh o?lumusa t???? t????Big GrinBig Grin ibo karde?im sankim kilo mu ald?n neBig GrinBig GrinBig Grin
walla bi k?s?m olsun bak sana vericem k?s?m? karde?imBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
peri kızı
guselll c?km?s?nnn Wink
Ara
eXseLanS
anaa ibo yaa baq kardeşim bnm beeee o ulen ASALETİN yeter...WinkWinkWinkWink
Ara
w00w
kardelen_21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ma?allahhhh o?lumusa t???? t????Big GrinBig Grin ibo karde?im sankim kilo mu ald?n neBig GrinBig GrinBig Grin
walla bi k?s?m olsun bak sana vericem k?s?m? karde?imBig GrinBig GrinBig Grin

Evet biraz kilo ald?m...d? Big GrinBig GrinBig Grin S?nav haftas? diye geri verdim. Big Grin Gene iskeletor gibiyim karde?im Big GrinBig Grin

K?z?n olursa almam... Al?rsam Allah belam? versin. Senin k?z?n senden farkl? olmaz. 2. bir deliyle u?ra?amam Big Grin ?zcan senle nas?l u?ra??yorsa art?k ... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
peri kızı... Teşekkürler Smile

Ziya lem kanka nerem asalet Big GrinBig GrinBig Grin Tipi kayığın tekiyim işte Big Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peri k?z?... Te?ekk?rler Smile

Ziya lem kanka nerem asalet Big GrinBig GrinBig Grin Tipi kay???n tekiyim i?te Big Grin

yoq lem kanka harbi yak???kl?s?n.. bende koysamm? die d???n?yom site ??kmesin sonra..Big GrinBig Grin
Ara
w00w
Eyw. kanka o senin yakışıklılığın. Koy lem koy. Bak bende öle diyordum göçmedi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eyw. kanka o senin yak???kl?l???n. Koy lem koy. Bak bende ?le diyordum g??medi Big GrinBig GrinBig Grin

Big GrinBig GrinBig Grin bakicezz teklifleri de?rlendiricez...Big GrinBig Grin
Ara
w00w
Teklifleri değerlendireceksin demek kanka... O zaman ilk teklif benden...

Benimle çıkarmısın ???

Evereste çıkcaz ama Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin MCx kanka Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 01:03 PM