:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sizde deneyin zor değil
CaNaT
Dikkat !!!

Arkadaşlar artık bu konuya daha fazla yorum yapılmasın. Kimsenin kimseyi tahammül etmek gibi bir durumu yok anlaşılan herkez birbirine diş göstermeyi bıraksın bi kenara bir yere varamayız bu şekilde . Burası dostluk forumu ise ki öyle zaten bu şekilde düşmanca tavırlar takınmayın. Birinin yanlışını ayıbını görüyorsanız bunu açığa çıkartmak yerine kapatmayı deneyin. Hata hata ile düzeltilmez. Birbirinizi kırmak yerine biraz sessizliğe bırakın kendinizi inanın o zaman daha güzel olacaktır herşey. Bu konu artık kapansın gerçekten yeter . Bir yere varılmayacak bu şekilde devam edildiği takdirde sadece birkaç kişi daha kırılacak hepsi o . Kimseye bi yarar getirmeyecek bu tarz yorumlar..

Ara
BiRiciGim
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Heyy sen kendinee geL oLuum bu forum senin baabanın forumumuu Lafını biLde konuş eğer bu foruma giriyorsan herkesin yorumLarınada açık oLucaksın..Ne sanıyorsun sen kendini ? Allah'ım yaa...Sen bizi megoLamanLardan koruuu !! Ayıp be ayıpp. . . Ne bu sizin bu adama Kastınız haLa anLamış değiLim ! [ Haddimi aşarak konuştuysam özür diLerim Smile ]
Bosver arkadasim bize tek bir sey gösteriyor bu yorumuyla onuda konuyu okuyan anlamisidir..
kusura bakmasin kimse ama haksizliga gelemiyorum bir kac arkadasi forumda banlaninca geliyor millet baskasina satasiyor ihmada bulunuyor neymis senin yüzünden giti diye bu ne ya burasi paylasim platforumu intikam alanina dönuyor bazen
sanada tamamen katiliyorum..
herkez forumda hadini bilsin
ama bazen bu olmuyor iste..
Ara
riukeen
Susmak en güzel cevaptı hani ?
Ara
BiRiciGim
evet konuyu kapatalim uzamasin yetkiler isterse kilit atsin konuya
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Kilit en iyisi.
Ara
CaNaT
En iyisi susmak ama beceremediğimiz için malesef konuları kilitlemekle yetiniyoruz ...
Konu dışına çıkılır kilit. Kavga ortamı çıkarılır kilit. Hakaret edilir kilit . Küfür edilir kilit.
Bu son zamanlarda ne kadar sık rastlanır oldu farkında mısınız ?????
İğneleriniz nerede ?
Ara
BiRiciGim
Canat isterseniz dedik biz belki simdi konuyu kapatmis olsak bile diger aradas yazar ve uzar.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Doğru söylüyorsun abla katılıyorum.
Ara
MorciveT
Shrewish Adlı Kullanıcıdan Alıntı:delikanlı ha.... iyi de ben seni adam yerine koyupta fikrini sormam ki
Ben seni hakir görürüm,sen gariban birisin. sen kimsin ya bana git ya da gitme diyecek.
bir daha benim yazılarıma cevap yazma kalbini fena kırarım.
Haddini bil Allah'ın ha..............

Konuşmalarına dikkat etmeyenlerin bizimle işi olamaz !..
Ara
MorciveT
Artık birer olgun vatandaşlar gibi davranmanın zamanı gelmedi mi?

Birbirinizden alıp veremediğiniz nedir?
Ortada bir miras var ve onu mu paylaşamıyorsunuz ?

Hepiniz birey oldunuz, hayatın akışını değiştiriyorsunuz her soluk alışınızda, artık iyi birşeyler yapmanın zamanı gelmedi mi sizin için ?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2024, 04:31 PM