:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kışkıtılıoruz
MaNeSiA
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıs sidikliii ben dolmuşa binmem
bilmiyomusunn kine....Big Grin
ona ben biniomuyum senceBig Grin
ayva çiçek açmış yazmı gelecek
gönül bu sevdadan vazmı geçecekBig Grin
Ara
GCLRNFNS
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Beni Güldürdün ya Allahım da Seni Güldürsün emi hemşom Smile ( Amin)

gülll esramm gülll gülmek sana yakışıyoooo
ama şu smiley gibi gülme o yıkılıyooo çünkü
allah muhafaza seni toplamayalımm sadan soldann
bidee...Big Grin
Ara
GCLRNFNS
yok kısım yokk ne ayva çiçek açarrrr
nede senin gönüll boş kalırrr....Big Grin

senii şeytannn seniii....Big Grin
Ara
soyle
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak kardeşş biz böle sohpet ediyozzz işteee
ne yaparsınn memnun kalmdıysann konuyu
terkeder gidersin başaka ciddi paylaşım yapan
konularda ararsın aradıını tamammı bak yaşına benden
ufak abi sözü dinle emiii hadi bakımm.....SmileSmile
adamı hasta etme lan hem satasıyon hemde niye yorum yazıosun diyon forum babanın malı degil istedigim yerde yorum yazarım konusmayım dedim ilk basta kıbarca yorum yaptım ama anlamayanada anca bole yorum gerekıo muhattab olma yoksa kotu seyler olcak karsındakı tanımadan artıstlık yapma sen burda diklenirken ben daglarda magralarda baskın yapıoz
Ara
MaNeSiA
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok kısım yokk ne ayva çiçek açarrrr
nede senin gönüll boş kalırrr....Big Grin

senii şeytannn seniii....Big Grin
utandım şindikSmile :$:$
Ara
MaNeSiA
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adamı hasta etme lan hem satasıyon hemde niye yorum yazıosun diyon forum babanın malı degil istedigim yerde yorum yazarım konusmayım dedim ilk basta kıbarca yorum yaptım ama anlamayanada anca bole yorum gerekıo muhattab olma yoksa kotu seyler olcak karsındakı tanımadan artıstlık yapma sen burda diklenirken ben daglarda magralarda baskın yapıoz
dağda mağarada baskın yapanın burda yeri yoktur
eşkiyamısın sen ya
iki dk eğlenelim dedik ettinis içine
Ara
soyle
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dağda mağarada baskın yapanın burda yeri yoktur
eşkiyamısın sen ya
iki dk eğlenelim dedik ettinis içine
1 hfta sonra resim ekliycem unıformalı ozaman ne oldugumu gorursun kadı mısın dıye satasan sendın cevabını verdim sankı ben satasmısım gibi zeytinyagı gibi ustu cıkıp diklendin bisey demedim halada yapıyorsun ben sana dedim ben bole sohbete gelemem benle boyle sohbet etme dedim ettin cevabını aldın yıne cevap istiyorsun soruna gelince dagda eskiya degilim profilimde albumlerime bakarsan ne oldugumu gorursun...
1 kez daha diyorum benle bu sekilde yorum yapma!!!!....
Ara
GCLRNFNS
[quote=soyle]adamı hasta etme lan hem satasıyon hemde niye yorum yazıosun diyon forum babanın malı degil istedigim yerde yorum yazarım konusmayım dedim ilk basta kıbarca yorum yaptım ama anlamayanada anca bole yorum gerekıo muhattab olma yoksa kotu seyler olcak karsındakı tanımadan artıstlık yapma sen burda diklenirken ben daglarda magralarda baskın yapıoz[/quote

abiii çok korktum yaaa sendennn sen ayımısınnnnn
ki magaralarda kendine in arıyosunnn git başka bi in bul kendineee....Big Grin
ulan çakalll sen dua et kiii neseyaaaaaa bi an ayiyla tartışcaktım emiii ....Smile
Ara
MaNeSiA
ne olduun bisi iplemes
burda ne dediğin ipler bisi konumada yorum yapma mümkünse
Ara
soyle
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=soyle]adamı hasta etme lan hem satasıyon hemde niye yorum yazıosun diyon forum babanın malı degil istedigim yerde yorum yazarım konusmayım dedim ilk basta kıbarca yorum yaptım ama anlamayanada anca bole yorum gerekıo muhattab olma yoksa kotu seyler olcak karsındakı tanımadan artıstlık yapma sen burda diklenirken ben daglarda magralarda baskın yapıoz[/quote

abiii çok korktum yaaa sendennn sen ayımısınnnnn
ki magaralarda kendine in arıyosunnn git başka bi in bul kendineee....Big Grin
ulan çakalll sen dua et kiii neseyaaaaaa bi an ayiyla tartışcaktım emiii ....Smile
sana o lafı bi yedirim lan asıl dagda pkk lari degil seni gibileri temizlemek lazım ayı senın gibi konusmasını bılmeyen sonradan gorme davarlara denir sanal alem delikanlısı!!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 02:28 AM