:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şok Olmuş Durumdayim
EndLess
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ozaman allah pembeye sabır versin serseri Smile

Nıye Allah sabır versın Ona..Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
bilmem kıskanınca maço oluyosun ya ondan diyorumBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
Sen Emıneyı ne kadar tanıyosun Big GrinBig GrinBig Grin: Yanı o kıskanınca en hale geldıgını bılıyomusun .Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
valla hiç sormadım ama sormak lazım Big GrinBig Grin
sen biliyosun galibaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla hiç sormadım ama sormak lazım Big GrinBig Grin
sen biliyosun galibaBig GrinBig GrinBig Grin

Fazlasıyla bılıyorum ..Yanı ben kıskansam bıle onun yanında verdıgım tepkı hıc kalır Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
hımmm ozaman sana allah kolaylık versinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen Benım Kıskanmsı halımı bılmedıgın ıcın tuhaf gelır..SmileSmileSmileSmileSmile

Eger Kıskanmıs olsaydım Daha sert bı tepkı verırdım SmileSmileSmile Bu kadar basıt olmazdı tepkım SmileSmile:
kardeş kusura bakma ama bugüne kadar neden vermedin bizim kimseye ilan_ı aşk edecek gibi bir şey aklımızın ucundan bile geçmedi Pembe bana kimse hediye vermedi deyince sevindirmek istedik o kadar neden kızıyorsun ki..!
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
hayırlı olsunSmile başarılar ne diyim Big Grin bizi tanırsın artıkBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayırlı olsunSmile başarılar ne diyim Big Grin bizi tanırsın artıkBig GrinBig Grin
arkadaşım biraz açık konuşurmusun anlayamadımda.
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
tebrik ettim başarlılar dedmi Big Grin daha ne diyim dedim Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Itiraf Ediyorum şu An Göz Yaşlarina Boğulmuş Durumdayim *Asİ-yÜrEk* 28 907 02-21-2008, Saat: 01:34 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 09:19 PM