:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz Oluyorumm Sinirr oluyorummmmm
adyge55
dedim sana demi gülşen bak ortağım tezgahı kurdu şimdi sıra sende dosyaları düşür bu iş bitsin hepimiz yolumuzu bulalım Big Grin
Ara
gULSHEn
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yengen içinde çare buldukBig GrinParaları alınca yengenin sana komplo kurduğunu ve dosyaları çaldırdığı konusunda ifade vercez böylece yengen içeri hepimiz dışarıBig GrinBig Grin

hıhı tamam olur Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Yaw sen hala carpilamadin mi en sonun bende el aticam yani hea Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
sülalenin her cenaze töreninde yanına gidip bi çimdik atıp sıra sende demek istiyorummmm :S

allah iyiligin versin gulshen sen beni guldurdun allahta seni guldursun catladim kiz Big Grin
Ara
gULSHEn
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaw sen hala carpilamadin mi en sonun bende el aticam yani hea Big Grin
yok çarpılamadım senin ne gibi komple teorilerin var sende söle bari Big GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sülalenin her cenaze töreninde yanına gidip bi çimdik atıp sıra sende demek istiyorummmm :S

allah iyiligin versin gulshen sen beni guldurdun allahta seni guldursun catladim kiz Big Grin

amin canım bnm Smile ama öle napimm her düğünde o beni sıkıştırım bi çimdik atıp sıra sende dio bende cenaze törenlerinde onu sıkıştırıp sıra sende die çimdik atmak istiyorum Big Grin
Ara
CaNaT
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok çarpılamadım senin ne gibi komple teorilerin var sende söle bari Big GrinBig Grin

yok ya ben ole teoriyle felan zaman harcayamam direk carparim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
seninde dosyalarımda gözün var demi hıh Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Yaw carparsak dosyalara carpmayacaz ya sana carpacaz yargic zaten gerisini planlamis Big Grin ugrastirma fazla millet he de sende Big Grin teorimi begenmiyorsun
Ara
adyge55
dosyaların bizimdir yan bakanın gözünü şişiririm ona göre Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 945 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 614 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 798 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 931 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 696 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-03-2024, 06:56 PM