:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgilisizler buraya
|v|_U_S_T_!
bak benimde aklıma geldi simdi dün sevgilim olmadıgı için Big Grin üff anasını satim ne sevgilili oluyor nede sevgilisiz
Ara
EyLuLce
Offf Off Bencede Yaaa Yakacam Be Bu Gezegenii Yawww
Ara
|v|_U_S_T_!
hadi beraber yakalım kız zaten bize hayırı yok gezegenin Big Grin ya oflama bak bende kötü oluom içim daralıom yakcaz lan bu gezegeni Big Grin
Ara
EyLuLce
Offfff Luyom Işte Napiyim Off Yakalim Gezegeni Zaten Yanmisim Yanacagim Kadarr
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Offfff Luyom Işte Napiyim Off Yakalim Gezegeni Zaten Yanmisim Yanacagim Kadarr

anam kötü of ladın bu sefer Sad var sende derinlerde bişi.ister dökiçini programı yapalım sende dökiçini bize bide dinleyelim yol gösterelim Big Gringerci ne kadar yol göstercez ki sanki bizim derdimiz deil AŞKBig Grin
Ara
EyLuLce
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anam kötü of ladın bu sefer Sad var sende derinlerde bişi.ister dökiçini programı yapalım sende dökiçini bize bide dinleyelim yol gösterelim Big Gringerci ne kadar yol göstercez ki sanki bizim derdimiz deil AŞKBig Grin

YOK BENİM DERDİM KEND,İMDE KALSINNNN HER KESİN DERDİ VARR BENİM DERTLERİMLE SIKMIYIM SENİİİ
Ara
blue_belial
allahım yarabbım
cok sukur su 14 subat gectı de KURTULDUK

dun zaten bu yuzden dukkanı acmadım

oleyy oley oley oleeeyy :p
EyLuLce
Atlattik Valla Kazasiz Belasizzz
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YOK BENİM DERDİM KEND,İMDE KALSINNNN HER KESİN DERDİ VARR BENİM DERTLERİMLE SIKMIYIM SENİİİ

yok bıre ne sıkması dinleriz istersen herzman msn + duygusuz 7/24 acık sayılır Big Grin istedigin zmanBig Grin
Ara
EyLuLce
Yok Boş Verrrr Ayrica Senin Sevgilin Varrr Mustii
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizi en ?ok ne korkutur?Korkular?n?z? buraya yaz?n.. speedy_girl 28 1,827 04-02-2022, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkadaslar Hepinizi Cok Seviyorum Ama Buraya Kadarmis Elvedaa... BiRiciGim 50 2,235 12-22-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  AŞKIN ı itraf etmek isteyenler buraya buyrun :D:D SssHave_sdo 5 733 09-03-2007, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-06-2024, 08:27 AM