:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+18 satanistttttttttt neler yapıoooo...
caqqal
duygusuzlar ben tanıyom bunu tam bir sapık ve fotolar gercek degil bizi örnek alıyor yaws
Ara
opeth23y
beyin sizlere iyi olmuş adam akıllı yaşamak varken nye böle şeylere kalkışırlarki:S :S bence eywallah ya kim koyduysa ellerine saglık görmeyenler görsün bilmeyenler de bilsin abi nekadar boş işlere özendiklerini!
Ara
Nǿ ŦΞДЯ
bunların allah belasını versin ahh o adam benim elime düşecekdiki ben ona neler yapardımm...
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]arkadaşlar yanlış anlamayın hemen adamı
ameliyat yapıyoBig Grin
kötü bi niyeti yokBig Grin[/COLOR]
Ara
izmirlisamet
böylelerini aynısını yapacaksın hemde taksim meydanında yapacaksınki herpsine ibret olacak
Ara
iLLeth.!
iide bu resimleri kim çekmiş düşünmek lazım...
Ara
>As!_M€L€q<
rapmania Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Do$tum ßu aDm $atanist deiL morque aDında ßi maNyaq KatiLdiR $ataNistler Kedi KeseR ßilDim KadaRıyLA ^^

valla aldığın sitede baslık öledi :Smile
>As!_M€L€q<
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunlarrr hiç bişi deilll ki ben nelerini gördüm hemde canlı ama çok kötüydü resmen önümde oldu yaaa üüüüü ama bunun sitesi de vardı hep ben ordaydım önceden sabah akşam CariSmaBoY: Forumda farklı adresler vermek yasaktır. ama herlade site kapandı

görmek lasım
>As!_M€L€q<
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızları stn ilk basta öldürüo soradan yapıoo herşeyii yani sölemesi ayıp Big Grin sorada tecavüz edioo öle bi ölüye

hımmmmmmmmmmm enteresann
>As!_M€L€q<
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hee hemde bide o siteye girebgilrseniz dikkat edin hepsini yapan aynı kiişii hep aynıı

çok enteresannn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-25-2024, 03:18 AM