:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KiM oLdUğUnU sAdEcE SEN BiLiYoSuN
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende Big Grin Big Grin

seninle başım dertte Big Grin Big Grin bir bilmece gibisin çözemedim ben seni Big Grin Big Grin
Ara
Yenemuko
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninle başım dertte Big Grin Big Grin bir bilmece gibisin çözemedim ben seni Big Grin Big Grin

beni çözmeye uraşırsan çözemezsin beni yaşaman lazım o zaman belki çözersin Big Grin
Ara
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni çözmeye uraşırsan çözemezsin beni yaşaman lazım o zaman belki çözersin Big Grin

çözmek isteyen kim ki Tongue pehhh Big Grin
Ara
Yenemuko
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninle başım dertte Big Grin Big Grin bir bilmece gibisin çözemedim ben seni Big Grin Big Grin

bunu ben söylemedim sanırım Big Grin
Ara
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunu ben söylemedim sanırım Big Grin

tamam da yavrucuuum çözemedim demişim işte çözmek istiyorum da çözemiyorum demedim ki Big Grin
Ara
Yenemuko
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çözmek isteyen kim ki Tongue pehhh Big Grin

ee peki ne demek oluo o zaman Big Grin
Ara
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee peki ne demek oluo o zaman Big Grin

çözmek isteyen yok demek oluyo Big Grin
Ara
Yenemuko
ey allam yha bu ne çelişkidir az önce demekki çözmek istiorumki yazmışım demişsin şimdide çözmek isteyn yok diorsun iisin sen demi Big Grin
Ara
sıla
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ey allam yha bu ne çelişkidir az önce demekki çözmek istiorumki yazmışım demişsin şimdide çözmek isteyn yok diorsun iisin sen demi Big Grin

tamam da yavrucuuum çözemedim demişim işte çözmek istiyorum da çözemiyorum demedim ki Big Grin

iyi oku ne yazmışım çözmek istiyorum da çözemiyorum DEMEDİM ki diyo orda Big Grin
Ara
Yenemuko
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam da yavrucuuum çözemedim demişim işte çözmek istiyorum da çözemiyorum demedim ki Big Grin

iyi oku ne yazmışım çözmek istiyorum da çözemiyorum DEMEDİM ki diyo orda Big Grin

aman kafamı karıştırmaya çalışıorsun demi boşversene ben çözdüm bile Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece Seni Sevdim €BeRimSin 3 575 04-06-2022, Saat: 06:52 AM
Son Yorum: wildfang
  "senİ sevİyorum sadece senİ sevİyorum" ÇiLeK 31 2,689 02-08-2011, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: history
  Nasıl Olduğunu Anlamadığım Bir Şekilde Seviyorum Seni … canı@sı@52 5 859 12-26-2008, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: canı@sı@52
  pckopatıma ve ademime.........şok şok şok pckonun resmi sadece burdaa..... GCLRNFNS 61 2,911 08-04-2007, Saat: 10:46 PM
Son Yorum: moby
  pckopata benden (yanlış anlamayın nan biz sadece arkdaşız ) djseninim 25 1,552 07-15-2007, Saat: 06:37 PM
Son Yorum: usescrt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-24-2024, 01:33 AM