:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resimde bir gariplik var mı ?
MorciveT
Anlamadığım bir nokta var, adam size dikkatinizi çeken birşey var mı diye sormuş, siz sanki karşı tarafın ''cin resmini çektim'' işte bu da kanıtı, buyrun bakın demiş de sanki öyle algılamışsınız... Neden kışkırtıcı cevap veriyorsunuz, adam gibi ''İyi rastlantı kardeş ama ben inanmam.'' gibisinden cevaplar vermiyorsunuz? İnanacaksınız diye bir direteme de göremiyorum. Kişisel problemlerinizi bi tarafa bırakın artık, çocukluk etmeyin........
Ara
CReATuRE
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anlamadığım bir nokta var, adam size dikkatinizi çeken birşey var mı diye sormuş, siz sanki karşı tarafın ''cin resmini çektim'' işte bu da kanıtı, buyrun bakın demiş de sanki öyle algılamışsınız... Neden kışkırtıcı cevap veriyorsunuz, adam gibi ''İyi rastlantı kardeş ama ben inanmam.'' gibisinden cevaplar vermiyorsunuz? İnanacaksınız diye bir direteme de göremiyorum. Kişisel problemlerinizi bi tarafa bırakın artık, çocukluk etmeyin........

teşekkür ederim kardeşim....
вöğüятℓєηℓι_&#1
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anlamadığım bir nokta var, adam size dikkatinizi çeken birşey var mı diye sormuş, siz sanki karşı tarafın ''cin resmini çektim'' işte bu da kanıtı, buyrun bakın demiş de sanki öyle algılamışsınız... Neden kışkırtıcı cevap veriyorsunuz, adam gibi ''İyi rastlantı kardeş ama ben inanmam.'' gibisinden cevaplar vermiyorsunuz? İnanacaksınız diye bir direteme de göremiyorum. Kişisel problemlerinizi bi tarafa bırakın artık, çocukluk etmeyin........

ya bende sana katılıyorum yorumları okudum o ışığı gördüm ama ordaki mavi ışıklar filan bana göz gibi geldi ben böyle şeylere inanırımConfusedmiley20:
Ara
CReATuRE
Aklı başında insanların mantıklı ve olgun düşünen insanların olduğunu görmek güzel...
вöğüятℓєηℓι_&#1
banamı dedinTongue
Ara
CReATuRE
irem=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:banamı dedinTongue

sen ve senin gibi düşünenler WinkWinkWink
вöğüятℓєηℓι_&#1
TongueTonguemersiTongueTongue
Ara
aspiyal68
bu ne yaaaaaaaaaa
Ara
CReATuRE
Keşke bi cevabı olsa SmileSmileSmileSmile
'RapperLadys
karanlık yerler onlaRın en çok uğradıqı yerlerdir arkadaşlar.
bnm başıma o kadar çok şey geldi ki cinler hakkında...
ne hissettiğini az çok anlayabiliyorum creature abiBig GrinWink
keşke zamanı geri alıpta o günleri hatırlamamk elimdn glsydi.
bu yzdn bnm psikolojim bile bozulmuşdu..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bak?n bakal?m resimde ne g?r?yonuz.. soyle 3 861 01-23-2009, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: e_c_e_m

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-08-2024, 05:48 AM