:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 gün snra siteden atılmak :(:(
ÖLÜM MELEÄžİ
olur tabiki götüriyim Big Grinparayıda sen ödersin artıkBig GrinBig Grin
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
kararımı değiştirdim istiyorum siteden atılmak istiyorum engelleyin bni hoşçakalın
Ara
piko
hop neden sıteden atılıyomusun bakıyım
sen gerı geleceksın buraya ole bısı olmayacak
Ara
piko
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur tabiki götüriyim Big Grinparayıda sen ödersin artıkBig GrinBig Grin
sen ıstee ben senı goturuyum para konusu onemlı deyıllBig GrinBig Grin
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hop neden sıteden atılıyomusun bakıyım
sen gerı geleceksın buraya ole bısı olmayacak

,
hyr burak gitmek sitiyorum çünkü her buraya girdiğimde mertti görcem nicikni her an onu görcem dayanamm ağlamak istemiyorum artık bnde hmn şıp unutanlardan değilim o yüzden gitmek istiyorum tmm siteden atılmmda girmm 1 2 sene filan unutana kdar Smile
Ara
piko
ama guzelım herseyın cozumu deyıl bu ben atılmanı ıstemıyorum senınhıc bır yere gıtmeyeceksın sadece bıraz ara vereceksın o kadar tamam dunyada tek erkek mert yok sevebılecegın mılyonlarca erkek var ergec unutacaksın tamam ıcınde bı uhte kalır belkı ama kacmak hıc bırseyın cozumu deyıldır madem mertle olmuyo baska baska ınsanlarla olur sıtedende ayrılmıyosun valla kızmaya basladım sana herkez bırbırını sevecek dıyede bırsey yok tamammı
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama guzelım herseyın cozumu deyıl bu ben atılmanı ıstemıyorum senınhıc bır yere gıtmeyeceksın sadece bıraz ara vereceksın o kadar tamam dunyada tek erkek mert yok sevebılecegın mılyonlarca erkek var ergec unutacaksın tamam ıcınde bı uhte kalır belkı ama kacmak hıc bırseyın cozumu deyıldır madem mertle olmuyo baska baska ınsanlarla olur sıtedende ayrılmıyosun valla kızmaya basladım sana herkez bırbırını sevecek dıyede bırsey yok tamammı

SadSad anlamıyorsunuz hiç biriniz beni yaa unutamammm anladnmı bnm bundn 1 sene önceki sevgilimi bn daha 2 ay önce unuttum mertti unutmm kesin 1-2 seneyi bulcakk ozamna kdar msn bide siteye girmiycem unuttuktan snra girerim Smile tmm
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
burak sana harika şiirler hazıladımBig Grin beğencenn
Ara
piko
ÖLÜM MELEÄžİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SadSad anlamıyorsunuz hiç biriniz beni yaa unutamammm anladnmı bnm bundn 1 sene önceki sevgilimi bn daha 2 ay önce unuttum mertti unutmm kesin 1-2 seneyi bulcakk ozamna kdar msn bide siteye girmiycem unuttuktan snra girerim Smile tmm
hayır sen anlamıyorsun canım bak ben sana ozelden yazayım ıstersen de gercek zorluk nasıl cekılırmıs sevgı konusunda ogren olurmu hıc bır yere gıtmeyeceksın anlasıldımıSmile
Ara
ÖLÜM MELEÄžİ
ya nie bukdar ısrar ediyorsunki anlmadım öze lmesajda atma okumuyorum buraya açık anlat
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2024, 04:48 PM