:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şok Olmuş Durumdayim
piko
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:PİKO KIZMA AMA BİR BAYAN KALBİ KIRMAKTA ÜSTÜNE YOK BEN OLSAM BOŞ KUTU DİYE BİRŞEY DEMEZDİM.
ıcınde sevgım saklı ama neyse konu kapanmıstır kankaBig GrinBig Grin
Ara
piko
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bos kutuya sinirlendigim kizdigim yok ya ltfn konuyu deisirmisiz bununla ilgili birdaha yorum yazmazsaniz sevinirim
pembeye bundan sonra hedıye falan vermeyecegım benBig Grin:Big GrinBig GrinBig Grin
deyılmı pembe bunların hepsı bız bırbırımızle tatlı atısma yapıyoruz o kadarBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
NE ZAMAN İSTENİRSE KİM İSTERSE HEDİYE VERMEYE HAZIRIM PİKO.
Ara
piko
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NE ZAMAN İSTENİRSE KİM İSTERSE HEDİYE VERMEYE HAZIRIM PİKO.
tamam kanka sen ıstendıgı zaman ver bende suprız yaparak vermeyı tercıh ederım
Ara
EndLess
Noluyo burda lan..:S:S:S:S:S:S Ikı dakka kaybolduk mıllet Bızım pembemıze hedıyeelr verıyo utanmasalar ılanı ask edıcekler:S:S:S:S:S ...Kımse Pembeme Hedıye vermesın ..Gerekmez ben hedıyesını verırım onun :$:$SmileSmileSmile
Ara
HIÇKIRIK
ne oldu serseri kıskandınmı yoksa pembeyi:S:SBig Grin
Ara
EndLess
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne oldu serseri kıskandınmı yoksa pembeyi:S:SBig Grin

yooooooooo ne Kıskancam Sade tuhafıam gıttı WinkWinkSmileSmileSmile
Ara
HIÇKIRIK
tabi tabi bende inandım kıskanmamış sen onu benim kulahıma anlatBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi tabi bende inandım kıskanmamış sen onu benim kulahıma anlatBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sen Benım Kıskanmsı halımı bılmedıgın ıcın tuhaf gelır..SmileSmileSmileSmileSmile

Eger Kıskanmıs olsaydım Daha sert bı tepkı verırdım SmileSmileSmile Bu kadar basıt olmazdı tepkım SmileSmile:
Ara
HIÇKIRIK
ozaman allah pembeye sabır versin serseri Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Itiraf Ediyorum şu An Göz Yaşlarina Boğulmuş Durumdayim *Asİ-yÜrEk* 28 907 02-21-2008, Saat: 01:34 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 09:46 PM