:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başörtüsü takanlar ve başörtüsüne takanlar...
son
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:siz orda türk milleti adına değil chp adına gidiyorsunuz türk milletini temsil edenler mecliste olan kişilerdir 400 millet vekili heralde türk milletini temsil edebiliyor ezik bi çoğunlukla hemde

Benim hangi partiye yön verdiğimi bilemezsiniz ve bunu yargılayamazsınız... Türk Milletini temsil Meclise değil; her bir TÜRK BİREYİNE aittir...
Ara
aKMeL
thumb_377142853.jpg

anıtkabire toplanan insanlar bu resimdeki kırmızıyla işaretlenmiş yerleri temsil ediyor ne gülünç bi tablo değilmi hehehe
son
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısınız biz yüreğimizde siz elinizde sallıyorsunuz tek farkımız bu

Türk Bayrağını yüreğinde sallamak buysa daha doğrusus sizin ifadelerinizse eğer; emin olun ŞEHİTLERİMİZİN kemikleri sızlıyordur bu sözlerinizle....
Ara
son
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:thumb_377142853.jpg

anıtkabire toplanan insanlar bu resimdeki kırmızıyla işaretlenmiş yerleri temsil ediyor ne gülünç bi tablo değilmi hehehe

Asıl gülünç olan sanırsam sizin ifadeleriniz; çünkü Anıtkabir Her bir Türk'ün yüreğinde; bulunduğu yerde. Yani ülkenin her karış toprağında.... Yazıkkk ; tabii ki bunu anlayabilmek için hissedebilmek gerekiyor....
Ara
aKMeL
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim hangi partiye yön verdiğimi bilemezsiniz ve bunu yargılayamazsınız... Türk Milletini temsil Meclise değil; her bir TÜRK BİREYİNE aittir...
her türk bireyi oyunu sandıkta kullanır ve meclise gönderir milletvekilini ben sizi kişisel oalrak yargılamadım genel oalrak konuştum kişisel olarak kimseyle bi sorunum olamaz anıtkabirdeki kişiler türbanı yuhluyorlarsa ve tvlerin çoğu göstermedi türbanlı kadınalrımıza kızlarımıza saldırıyorlarsa bunun suçlusu chpdir bundan 10 sene önce böyle bir sorun yoktu ne zman üniversiteye yök geldi bu yasak kondu allahın izniyle de bu yasak kalkacak
son
Gönül gözlerinin açılması dileğiyle ...İşte o zmaan herşey netleşecektir...
Ara
aKMeL
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Asıl gülünç olan sanırsam sizin ifadeleriniz; çünkü Anıtkabir Her bir Türk'ün yüreğinde; bulunduğu yerde. Yani ülkenin her karış toprağında.... Yazıkkk ; tabii ki bunu anlayabilmek için hissedebilmek gerekiyor....
anıtkabir benimde yüreğimde benim analtmak istediğim kendini cumhuriyetçi sanan insanların o gün anıtkabirde temsil edildiği bi resim sadece yoksa her ankaraya gidişimde anıtkabire gitmişimdir atatürküde o gösteriş meraklısı cumhuriyetçilerden daha çok severim çünkü biz anadolu insanıyız şehitlerimizin kemikleri sızlar demişsin haklısın bu ülkedeki şehitlerimiz kimib uğruna şehit oluyor dini uğrunua namusu uğruna vatanı uğruna şehit oluyor merak etmeyin eskide olduğu gibi yine vatanımızı anadolu insanı kurtarır batıdaki insanlarda avrupaya kaçar ordan bizi izlerler
son
Yurdumuz bir; hepsi bir bütün. Anadolu su; Batısı, Doğusu, Kuzeyi, Güneyi....
Bizler tek bir toprakta yaşıyor, tek bir toprakta nefes alıyoruz. Türkiye haritasına lütfen bir defa daha bak; orda her yer bir bütünnn. Ve bu topraklarda sadece Anadolu lu değil; Doğusundan Batısına, Kzeyinden Güneyine her bir vatan evladı canını-kanını verdi ve her zaman vermeye hazır....
Ara
aKMeL
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yha herşey sizin söyLediğiniz kadar basit değiL,bugün okuLLarda türbana izin veriLsin ertesi gün medreseLer kuruLur,bu bir sürünceme şekLinde devam eder,her bir değişikLik bir sonrakinin oLmasını koLayLaştırır.Kaos çıkar.Bence at gözLükLeriyLe bakmazsanız,neyin neye maL oLacağını anLarsanız.bunun niye yapıLdığını ve LaikLiğinde ne oLduğunu anLarsınız.
ya sen çomik insansın medreselerin günümzdeki anlamı üniversiteler zaten açık medrese bu ülkenin zamanında onuru gururu olmuştur o küçümsediğin medresede mimarsinanlar yetişmiştir ama osmanlının son zamanalrında eğitim yerine örgütlenme yeri olduğundan atatürk tarafından kapatılmıştır sebebi ise cumhuriyeti kurarken karşısında güçlü bir direnişin yaşanmamsı içindir medreler geçici kapanmıştır ve medreselerin yerini üniversiteler almıştır asıl sizin gibi geri düşünen insanalr bu kadar komik duruma düşebiliyor
BeSeBiH-Mask
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu ülkede ne kadar banka battıysa ne kadar yolsuzluk olduysa arkasında chp vardır ekmeği karneyle almak yağı benzini karaborsada sattırmak paranın üzerindeki atatürk resimlerini çıkarıp inönünün resimlerini basmak köylünün elinde ne varsa buğday vs yağmalamak eşekten bile vergi almak köylü insanımızın eşeğine baba dedirten başka saymaya gerek yok heralde chp bu ülkeye ne vermiş bu kadar yıl... bu arada sölediğiniz ithamlarda anlamakta zorluk çektiğim konular var hangi arsa kime verilmiş anlamış değilim tutturmuşlar toprakalr elden gidiyor diye özelleştirmeye gelince sizin gibi chpli memurlar devletin kamu kurumlarında yolsuzluk vs yapmamaları için özelleştirilme yapılmıştır oğluna hangi fabrikayı vermiş ya da damadına herneyse bunlar luzumsuz şeyler saçma sapan şeyler söylemişsin herkes bi tarafıyla güler böyle şeylere şu anda istediğin hastanede muayene oluyorsun istediğin eczanede ilacını alıyorsun ve daha bisürü ayrıntı en kötü ithamınız gerici demeniz dinine bağlı bir insan gerici oluyorsa siz aydın kişilersiniz özür dileriz biz dinimizi vatanımızı milletimizi seven yolunda ölmeye hazır olan kişileriz

Arkadaşım nerde ezberLedin bunLarı,ben gerici dedim bunu niye dindarLığa bağLıyorsun ki,gerici oLmasından kastım,açık görüşLü oLmadığı ve iLeriyi göremiyo oLduğundandı.bu yüzden papağan modundan cıkıp duyduklarımız tekrarlıycagımıza,baykuş moduna girip de azcık düşünsek daha iyi oLur.

LafLarına dikkat et beni kimseye benzetemezsin,Elinde kanıt yokken de kimseyı suclayamazsın.Demişsin yha 400 vekiL ezici cogunluk dıye,o 400 vekılın 300 den fazlasının hakkında sorusturma davası var bılmıo musun bunu _?

[COLOR="DarkOrange"]Başbakan'ın damadı Berat Albayrak'ın, 29 yaşında bir büyük şirketler grubunun genel müdürü olduğunu...

Bu şirketin; Samsun-Ceyhan boru hattını ihalesiz aldığını...

Daha birçok büyük işe el atmışken; şirketin ayrıca bir elinin de Kuzey Irak'a uzandığını...

Kuzey Irak'ta 350 dönüm üzerine Kürdistan Yurtseverler Birliği Karargáhı'nı da bu şirketin yaptığını biLmiyor musun _?[/COLOR]

Bana Chp dönemınde battıgını soyLeyecegın bir tane banka yok,ama ben sana akp dönemınde satılanları soyleyebılırım.Ve yıne soyleyebılırım kı 40 senede olusan dıs borcun 2 katını 4 senede chp borclanmadı dısarıya.Ayrıca işçiye emekLiye %5 zam yapıp patatese sogana vergıyı de Chp koymadı.Esekten vergıyı hıc duymadım,ama eger alınsaydı,tayıbın oglu yurt dısında vergı parası yıyo olmazdı da,vatanında askere gıderdı.

Başbakana kıyak yapanLarın aLdığı ödüLLer

*Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın, ses sanatçısı Sevim Tanürek 'e otomobiliyle çarparak ölümüne neden olan oğlu Burak Erdoğan için "tamamen kusursuz" raporu vererek beraatini sağlayan Adli Tıp Trafik İhtisas Dairesi Başkanı Eyüp Çakmak, Türkiye Denizcilik İşletmeleri 'ne (TDİ) Genel Müdür Yardomcısı olarak atandı. (21.10.2004)

*Aydın doğan medya yoLuyLa sonsuz destek verdi ve devLete oLan 650 miLyar doLarLık borcunun yarısı siLindi.

Bana türban konusuyLa geL,istediğini söyLe ama karşıma geçip de tonLarca yoLszLugunu bıLdıgım bır partıyı savunma.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Başörtüsü Konusu ve Kur'an....... halukgta 0 542 01-22-2014, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: halukgta
  Başörtüsü ve kapanma... history 7 587 02-13-2008, Saat: 02:30 AM
Son Yorum: cyln2520
  Başörtüsü!! Ebu-CeNDeL 7 487 10-13-2007, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Ebu-CeNDeL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-06-2024, 09:35 PM