:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
alttaki üyeye iftira at
CaNaT
tüh yanlış oldu herkez aynı zamanda yazmış
pişti olduk neyse
Ara
samet.k
aaaa nerden bıldım masal kahramanı olmayı ıstedıgımı ama her aynaya baktıgımda neden kahraman olmadıgımı dusunuyorum yoksa beı cekemeyenlkermı var ????alttaki sevgilisi ona defolgıt senıngıtı ot olcaksa hıc olmasın demıs nooot ... lutfen benım soledıgımı bılmesınSmile
Ara
izmitli_peri
ya askımdam oldugun gunlerı ne cabuk unuttun sen bana ıtıraz edemezsın kı gusel uslu akıllı daha nerden bulacakdın farkına vardın kapımda yattın senı affetmıycem papucumun rakcısı Smile Smile alttaki gece meyhanelerde dolasıomus
Ara
samet.k
aa nerden bıldın senden kurtulma ıcın meyhane yolunu ezberler oldum nese
Ara
samet.k
alttakının ayıplarınıs solemeyı unutum galıba alttakı sapıkmıs yaaa hemde tlf sapıgı ona fazla takılmayın benden duymadınız
Ara
izmitli_peri
oralarda kal belkı meshur olursun Smile Smile püslük iftıra atıo ya bak aglarım ha papucumun rakcısı senı alttakı kendını dunyanın prensı sanıomus prensesı o oldurmus
Ara
samet.k
evet oleyım ben cunku dunyanın en unlu ınsanlarından bırıyım galıba bıraz fazla attık Smilealttakı sevdıgı ıcın anımayı goze almısBig Grin
Ara
CaNaT
ya tamam ne olmuş yani okul piyesindede olsa prens olduk ya onu
olamayanda var
alttaki kendini einstein sanıyormuş E=mc2 onun formülüymüş
yuh artık yanii
Ara
samet.k
oleolablırdım ama einstein beden oce yasadıgı ıcı o bulduSmile alttakı okulu en saf kışisi secılmısSmile
Ara
izmitli_peri
okuldayken gırıskendımm arkadaslarım vardı bıraz sımarık tım yapım hala oledır sanam dıslancagmı yok sanmıorum ben kendımı kendım sanıorum Smile Smile alttakı cok begenıomus kendını katılmıs bööööööööööööööööööööööö
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ALttaki Bu ?ark?y? Sever ? (S?per Bir Oyun) derdo 29 1,122 04-04-2022, Saat: 05:17 AM
Son Yorum: wildfang
  üsTTeki Üyeye Şarkı YoLLa ... chatlaq 3,016 43,934 11-04-2015, Saat: 12:22 PM
Son Yorum: acemhe
  Üstte ki Üyeye Smileyle Cevap Ver CaNaT 40 2,935 10-02-2015, Saat: 11:01 PM
  alttaki nereli ?? _AL0n3_ 153 6,399 07-24-2015, Saat: 02:51 PM
Son Yorum: Beyaz
  sizce alttaki kaç yaşında ? _AL0n3_ 292 8,106 11-24-2014, Saat: 08:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-05-2024, 07:15 AM