:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TiPi KaYıK = w00w :D
w00w
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ma?allah cicim ?ok yak???kl?s?n heheheheh

Saol cicim Big Grin O senin yak???kl?l???n diycem olmayacak Big Grin Hem tipim kay?k benim bana yak???kl? deme Big Grin
Ara
w00w
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wOOw bida resmini koyma karde?im k?skananlar olabiler + nazar falan de?er mafazanallah. allah esirgesin e-mi Wink

E E Big GrinBig GrinBig Grin ?n?allah Big Grin
Ara
ciciKIS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saol cicim Big Grin O senin yak???kl?l???n diycem olmayacak Big Grin Hem tipim kay?k benim bana yak???kl? deme Big Grin
g?zele g?sel yak???kl?ya yak???kl? karde?im okadarrConfusedmiley16:
Ara
w00w
Sağol canım benim Smile
Ara
bskntin_asi_kızı
len pekte ck?rk?n d??ls?n beaSmile
Ara
w00w
bskntin_asi_k?z? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:len pekte ck?rk?n d??ls?n beaSmile

Saol nen Big Grin
Ara
tatlı_cadı
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben senin abinmiyim cad? ??? Beni abi olarak g?r?yormusun ?

sen bnm abimsin abijim noLdu ki Confusedmiley5: abim oLarak q?r?yorum noLdu ??
Ara
MaTRaKiNG
woow tipine...Big Grin yak???k?o karde?im lan kulaklar? z?pralad?n m? be anlaymad?m kep?elik g?z?km?yor :Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue
Ara
w00w
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bnm abimsin abijim noLdu ki Confusedmiley5: abim oLarak q?r?yorum noLdu ??

Abinsem Abinin s?z?n? dinle de sende koy foruma foto?raflar?n? Big Grin
Ara
w00w
MaTRaKiNG Adlı Kullanıcıdan Alıntı:woow tipine...Big Grin yak???k?o karde?im lan kulaklar? z?pralad?n m? be anlaymad?m kep?elik g?z?km?yor :Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

Hee z?mparalad?m kulaklar? Big Grin Allam ya Big Grin Kanka bende zaten yoktu kep?elik Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 11:32 PM