:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbullu Dünya Güzeli.
_AL0n3_
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Türkçeyi destekleyenler grubuna boşuna girmedim zaten canım.
konuyLa ne aLaka :8 Big Grin
Ara
duyqushh
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KomedisinizBig GrinBig Grin

heaa senin kadar olamasakta öleyiss napakk Big Grin
Ara
duyqushh
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Farkındayım Big Grin keLimeLerin konuyLa oLan o muhteşem dansına anLamLarına vermek istedği duyguya vb.. herşeynin dıdısının dıdısına kadar düşünmüş abimiz duygu Big Grin

hakLısın bebişimmm önem verioo hüsoo abimiz biseee Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konuyLa ne aLaka :8 Big Grin

Konuyla alakası şu ben madem o guruba girdim forumdada olsa Türkçeyi akıcı kullanmam şart değilmi sence İLKCAn cım.
Ara
duyqushh
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konuyla alakası şu ben madem o guruba girdim forumdada olsa Türkçeyi akıcı kullanmam şart değilmi sence İLKCAn cım.

bravooo hüsomm Big Grin tam destekk Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkürler canım hep destek tam destek.
Ara
_AL0n3_
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konuyla alakası şu ben madem o guruba girdim forumdada olsa Türkçeyi akıcı kullanmam şart değilmi sence İLKCAn cım.
senin iLk söyLediğin cümLeLerin anLam yönü Big Grin
şimdi söyLediğin kuLLanım biçimi Big Grin
Ara
_AL0n3_
Söyleyeyim kelimeleri düşünerek seçtim hangi kelimenin yanına hangi kelime uygun gelir nereye ne yazsam mana bozukluğu olmaz acaba nicki doğrumu yazdım yazarken nelere dikkat etmeliyim gibi işte.
burda türkçenin doğru kuLLanımıyLa iLgiLi bi açıkLama oLduqunu düşünmüorm Smile ben buna dayanarak onu söyLedim Smile
Ara
duyqushh
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Söyleyeyim kelimeleri düşünerek seçtim hangi kelimenin yanına hangi kelime uygun gelir nereye ne yazsam mana bozukluğu olmaz acaba nicki doğrumu yazdım yazarken nelere dikkat etmeliyim gibi işte.
burda türkçenin doğru kuLLanımıyLa iLgiLi bi açıkLama oLduqunu düşünmüorm Smile ben buna dayanarak onu söyLedim Smile

kısss İLkcanımmm ugraşma daha fasLa hüsoo abimizLe kıssss Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Saygı duyarım.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-06-2024, 07:10 PM