:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: sevdi?in insan u?runa neleri kaybetmeyi g?ze al?rs?n ?
ailemi
0%
0 0%
?evremi
9.76%
4 9.76%
hayat?m?
85.37%
35 85.37%
dostlar?m?
4.88%
2 4.88%
Katılımcı sayısı: 41 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgin u?runa neleri g?ze alabilirsin ?
YARGIÇ
BU ?OCU?U FAZLAMI TUTTUK ??ER?DE NED?R:yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
DAHA YENİ ÇIKTIM ADAPTASYON DÖNEMİ:yikildim::yikildim::yikildim: ZOR GEÇİYO TABİ:yikildim::yikildim:
Ara
kayıp_gölgeler
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DAHA YEN? ?IKTIM ADAPTASYON D?NEM?:yikildim::yikildim::yikildim: ZOR GE??YO TAB?:yikildim::yikildim:

YA BU AYAK UYDURAMAZ DI?ARIYA ATALIM ??ER? TEKRARConfusedmiley15: :yikildim: :yikildim:
Ara
mahkum
NEDENMİŞ:yikildim::yikildim: UYDURURUM BEN SEN MERAK ETME:yikildim::yikildim: YA SENİN NİCK'LE BİR ŞİİR YAZMIŞIM BEN FARKINDA OLMADAN:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
bY_mYtWeetY
hi?bi?ey ailemin yerini tutamazzz sanki a?k qer?ek bi?i yaaa kaybetmeleri q?ze al?osunuz!!!!
Ara
kayıp_gölgeler
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NEDENM??:yikildim::yikildim: UYDURURUM BEN SEN MERAK ETME:yikildim::yikildim: YA SEN?N N?CK'LE B?R ???R YAZMI?IM BEN FARKINDA OLMADAN:yikildim::yikildim::yikildim:

nas?l bir ?iirmi? bu umar?m tekrar i?eri at?lmana neden olacak tarzda de?ildir:yikildim: :yikildim:
Ara
peri kızı
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevdi?im insanla mutlu olabileceksem bir?ok ?eyi g?ze alabilirim fakat ailemi asla feda etmem ve de dostumu.
kat?l?yorumm aynenn
Ara
mahkum
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nas?l bir ?iirmi? bu umar?m tekrar i?eri at?lmana neden olacak tarzda de?ildir:yikildim: :yikildim:
yok yok de?il tabi:yikildim::yikildim: art?k d??arda kalacak ?eyler yaz?yorum:yikildim::yikildim: ger?i i?eriyi de ?zledim:yikildim::yikildim:
Ara
kayıp_gölgeler
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yok de?il tabi:yikildim::yikildim: art?k d??arda kalacak ?eyler yaz?yorum:yikildim::yikildim: ger?i i?eriyi de ?zledim:yikildim::yikildim:

yay?nla bakal?m ?iiri de karar verelim i?eride mi kalacaks?n d??ar?da m?:yikildim:
Ara
kurtili
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence sewdi?in i?in ne hayat?n? ne de aileni kaybetmeye degmess ben uzaktayken ailemi o kadar ii anl?yorum ki bi sewgi i?in ne hayat?mdan ne de ailemden vazge?mem zaten bu sewgiye de?ecek insanda zor bulunuo
fay be ablama bak ne konusmus ole aglatacan beni ?immdi!!!ya harb?den b? k?s ?c?n h?cb?seyden vazgecmeye deymez
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşk Için Neleri... HIÇKIRIK 7 412 10-31-2007, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: riukeen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 10:08 AM