:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şok Olmuş Durumdayim
piko
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hiç cok guzel olurdu moRs olur kalirdim Big Grin paketide kafana firlatip kayboL ! derdimBig Grin
pekı neden bos oldugunu sormazmıydınBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Gerek duymazdim kafan kirildiya cvp veremezsin Big Grin

ee soriim bari merak etim nie bos?
Ara
piko
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gerek duymazdim kafan kirildiya cvp veremezsin Big Grin

ee soriim bari merak etim nie bos?
guzelım ben o paketın ıcını sana olan sevgımle doldurdum derdımBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
:S :S ay ne banaL Big Grin
Ara
piko
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı::S :S ay ne banaL Big Grin
o zaman baska kapıyaa yapacak bısı yok daha fazlaaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
kimsenin kimsenin kapisinda oldugu yok ztn konu ole geldi die yazilan bir sozdu siz abarttiniz arti oole bi pakette sevgiliye verilir sevgi faln Wink ki sizdende sevgiyle alakali bir hediye isteyen olmadi ztn sizden hediye isteyen olmadi neyseeeee

Neyse daha fazla konusamiycam Big Grin
Ara
piko
ıstersen bı bana hedıye veren olmadı yazan ben deyılm ve sende ver bakalım demedınmı bende sana verdım ben zaten yanlıs anlama demıstımBig GrinBig GrinBig Grin konuyu uzatmıyalımmBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
BenCede uzatmayaLim Wink

YanLis anLasiLmalar sozkonusu oLduysa sonu ii deildir kapatalimBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıstersen bı bana hedıye veren olmadı yazan ben deyılm ve sende ver bakalım demedınmı bende sana verdım ben zaten yanlıs anlama demıstımBig GrinBig GrinBig Grin konuyu uzatmıyalımmBig Grin
PİKO KIZMA AMA BİR BAYAN KALBİ KIRMAKTA ÜSTÜNE YOK BEN OLSAM BOŞ KUTU DİYE BİRŞEY DEMEZDİM.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
bos kutuya sinirlendigim kizdigim yok ya ltfn konuyu deisirmisiz bununla ilgili birdaha yorum yazmazsaniz sevinirim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Itiraf Ediyorum şu An Göz Yaşlarina Boğulmuş Durumdayim *Asİ-yÜrEk* 28 905 02-21-2008, Saat: 01:34 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 04:02 AM