:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sewgiliniz size sana aşık delim ayrılalım derse ne yaparsınız??
EndLess
evet abı..SmileSmileSmileSmile bızzde gıden gıer..Ama bız gıtmeyız dımı SmileSmileSmileSmile..

Artık herkes gıdebıLır..SmileSmileSmile sevsede sevmesede..SmileSmileSmile
Ara
' séRséRi$ '
yOLun açıK OLsun DeRimm
Ara
EndLess
Hıc yoLun acık Olsun dmeek zorunda kaldın mı.. bu kadar kolay mı sanıyorsunuz..SmileSmile yolun acık olsun demeyı..Bı zaman sıze cıkan tum yoların sımdı acık olması kolaymı..O yol once sızden gecıyor..SmileSmileSmile nasıl acık oLsun.SmileSmile
Ara
Patikli_Penguen
Kapı sonuna kdr açık ama sen çıktıktan sonra sana kapalı derim şutlarım:kop::kop::kop:
Ara
rüzgargülü
Allah Kimsenin Karşısına öyLe diycek ßirini Çıkarmasın Ya. Onu dediği an ßeni ßirdaha göremezdi ßişey demezdim..
Ara
kı@ymı@k=)
hayır olmazz bunu sadece ben sana söyleyebilirim derimmm Big Grin

ben söylemiştim meselaa Big Grin ama bidaha aslaa demicemmmm kötü sonuçlar doğuruyoo Big Grin burda değill amaa özüür dilerimm ondannnn
Ara
The jøkéЯ™
tamam qÖrü$ürüZ Derim ne Dicem Big Grin
Ara
chuLsuzz péri!
yha zaten davranışlarından hissederim ayrılıcağını önce davranıpp ben ayrılırımBig Grin
Ara
3qéN
Kendin Kayßedersin derim Big GrinBig Grin
Ara
~uqqaLa~
Kötü oLurum ya Sad düzeLmem bayaa zaman aLır, en azından acısını unutacak yeni bi arkadaş buLana kadar fLan=)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdiğiniz Bir İnsan Size Tokat Attı ? €BeRimSin 48 2,133 04-14-2022, Saat: 06:20 PM
Son Yorum: wildfang
  Hayat size ne öğretti ? CaNaT 4 756 01-05-2015, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: Beyaz
  Görmeden aşık olunur mu? Melek06 19 1,329 05-01-2010, Saat: 11:27 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Size çocukken sorulan en nefret ettiğiniz soru hangisi ? CaNaT 4 705 11-16-2009, Saat: 01:20 PM
Son Yorum: acemhe
  Kızlar Neden Aşık Oldukları Halde İlk Adımı Atamazlar...? CaNaT 59 2,610 09-10-2009, Saat: 07:14 AM
Son Yorum: Soupisgoodfood

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 03:04 AM