:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda Benim.. :)
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sız ıkınız varya SmileSmileSmileSmileSmile pembe ve search
Ya napiim cnm ya patlayasim gelio boyle olaylara ha yalan yanlis ayip ya :SMadem kendi resmini koymiycan heç koyma kardesim ya sendn resimmi isteyen oldu sanki heççç
Ara
xsearchgirl
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hee dünkilerde öle diodular ama noLduu tIssssssss söndüler Wink
sana katılıorum pembe eger bu resım nette warsa ztn oda cıkar mrk etme Wink
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hee dünkilerde öle diodular ama noLduu tIssssssss söndüler Wink

pembe yeter :yikildim::yikildim::yikildim: yaa ınansanızda ınanmasanızda bırakın SmileSmileSmile
Ara
xsearchgirl
sende o dunkulerden bırı olmayasın Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin bence bunların hepsıde 1 kısı ehehhehe Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY ne alakaysa Smile
Ara
Rock Forever
Sizi İnanın Diye Zorlamıcam Çünkü Resimdekinin Ben Olduğunu Biliyorum...!!!!
Ben Bildikten Sonra Başkalarının Bilmesine Gerek Yoq!!
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demekki durum böyle olunca resimdeki kendisi oluyor Smile

Neden bukadar kesin konusuyorsun heee???Bizde o deil demedik zaten inanmadik okadar Big Grin
Ara
adyge55
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden bukadar kesin konusuyorsun heee???Bizde o deil demedik zaten inanmadik okadar Big Grin

yok kesin konuşmuyorum ama kendisidir heralde yalan söleyecek hali yok ya Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Rock Forever Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sizi İnanın Diye Zorlamıcam Çünkü Resimdekinin Ben Olduğunu Biliyorum...!!!!
Ben Bildikten Sonra Başkalarının Bilmesine Gerek Yoq!!

Nedemek gerek yok madem gerek yokttu madem seni tanimamiz okadar onemli deildi ilk mesaj olarak ne die resmini koydun hee istedikmi veya ole bi kuralmi var uye olurolmaz resim koy die heeeeee
Ara
EndLess
yaa komnuyla alakalı dıgıl ama tarkanın bı sarksıı vardı aklıma o geldı nedense yanlıs hatırlamıyosam sözlerıde

Baskası olma kendın ol böyle cok daha guzelsın :yikildim::yikildim:

gıbı bısyedı

kusura bakmayın geldı ıste böle
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ay Buda Ben Ben Iyi Olmasakta Idare Ediyoz Işte.. ezoo20 85 4,755 04-14-2022, Saat: 10:24 PM
Son Yorum: wildfang
  buda beeeeeean blade_dnzl 9 564 04-13-2022, Saat: 11:37 AM
  Buda Benim Resmim HaGi_1905 54 3,321 04-13-2022, Saat: 02:32 AM
  buda bennnnnnnn Pelikan 6 660 04-12-2022, Saat: 09:55 PM
  buda benım yegen roket55 18 1,003 04-12-2022, Saat: 04:32 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-12-2024, 04:09 AM