:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
idam mahkumusunuz..son arzunuz ne olurdu......?????
EndLess
abı varya su elıshamla yasarken rahat vermedın bırakta ölürken rahat edelım nedır senden cektıgım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pckopat canın çok tatlı geldi galiba senin cellatın ben olucammm bu gidişleee

ölsene kısımmm kopukkkk:hihi :hihi
yaw ne güSeL ya$ıoS i$te ßeLe$tenBig Grin SiSin yüSünüSden öLCem gençLiim SoLdu, ömrümü tükettiniS Big Grin
Âh be.
Ara
CaNaT
ölmeden ibrahim tatlısesten ingilizce bir şarkı dinlemek istiyorumSmile

ati sizede dilek beğendiremios valla al işte bu nasıl
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri idam edildi galiba ses soluk yok:yikildim::yikildim:

sen gelmeden ölmem bu gece :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ölmeden son bikez bütün sewdiklerimi öpmeyi sonrada namaz kılmayı isterdim :'(
du ßen Seni öpiim muJı muJı Big Grin hade ߀nden yırttın Big Grin
Âh be.
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanıma elıssha curtbertı ıstıyorum cellat bey :yikildim::yikildim: gıtmeden görelım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
smilie49.gifsmilie49.gifsmilie49.gifsmilie49.gifsmilie49.gifsmilie49.gifsmilie64.gifsmilie64.gif
Ara
PCKoPaT
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ölmeden ibrahim tatlısesten ingilizce bir şarkı dinlemek istiyorumSmile

ati sizede dilek beğendiremios valla al işte bu nasıl
hade eLLer hawaya $appi $appi Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
cellat bey formda kalan insanlara benim bir hiç ugruna deil onlların yüsünden
öldüğümü anlatında arkamısdan dua etsinlerr şemşimelerrrr:yikildim:
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:smilie49.gifsmilie49.gifsmilie49.gifsmilie49.gifsmilie49.gifsmilie49.gifsmilie64.gifsmilie64.gif

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Ara
PCKoPaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cellat bey formda kalan insanlara benim bir hiç ugruna deil onlların yüsünden
öldüğümü anlatında arkamısdan dua etsinlerr şemşimelerrrr:yikildim:
onu CeLLada deiL admine SöLeBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  biri size çok çirkin oldugunuzu söylese,tepkiniz nasıl olurdu??? lover 84 3,404 04-05-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  üstteki üye tatlı olsa ne tatlısı olurdu ???? sıla 285 9,084 11-18-2015, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: Jelly_Belly
  Hayatta Herkezin Bir Sloganı Olsa Sizinki Ne Olurdu. deli yürek 8 759 08-24-2009, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: deli yürek
  adı ne olurdu..? -madamchatlaq- 4 430 12-23-2008, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: Hasretiim
  IssIz Adaya Forum Uçağı Düşseydi Ne Tür Geyikler Olurdu Sizce? DeRiN_SeSsİzLiK 3 712 12-18-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-05-2024, 04:55 PM