:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilitlenen konular açılsın
happy yeliz
Doğru Kestirmedenn Kaçilsinn En Güzeliii
Ara
YARGIÇ
Adamın1 i neden bugün buradasın? Amaç nedir acaba? Daha önce kayıptın şimdi gelmen saçmalık bence hani fırsattan istifade der gibi bence komik olan bu.
Ara
MorciveT
Fatih ve Yeliz, sizlere değer verdiğimi biliyosunuz. Siz farkında mısınız, yeni bir olayın çıkmasına olanak sağladığınızın ?

Yönetim kararı almıştır, ben anlamıyorum bu itiraz neden.

Lütfen bu konu hakkında başka birşey yazmayın, fatih özelliklede senden rica ediyorum.
Ara
AdAmIn1i
Yargıc eyw istemiosan gideriz
Ara
happy yeliz
Dogrulari Söyleyenler Hep Kovulur Zaten
Ara
Pessimist
Alıntı:
Fatih ve Yeliz, sizlere değer verdiğimi biliyosunuz. Siz farkında mısınız, yeni bir olayın çıkmasına olanak sağladığınızın ?

Yönetim kararı almıştır, ben anlamıyorum bu itiraz neden.

Lütfen bu konu hakkında başka birşey yazmayın, fatih özelliklede senden rica ediyorum.

ne?? biz simdi yeni bir olay mı çıkardık??
yaw ben onlarca kez söyledim itiraz değil bu sadece istek madem biz üye olarak biseler isteyebiliyoz bizde bunu kullanıyoruz son kez soruyorum yönetici olarak değilde bir üye olarak bu yapılan doğrumuydu?
YARGIÇ
Ali sorun seni istememek değil işte anlatamadığım nokta bu sen bizim aramızdaydın sendebir yöneticisin ve biraz daha dikkatli bak güzel kardeşim.
Ara
ÇiLeK
Fatih Boşa Konuşuyoruz Biz Biz Belkide Hiç Bişeyizz..kendini Yormaa..yönetim Red Etti Istedigi Ne Knşsakta Boş Artik Sadece söylenenler Polemik Yaratiyoo.MUŞ BAKSANA..
UZATMANIN Bİ ANALMI YOKK
Sevgili Yönetimiz Kararini Vermiş Zaten......

Saygilar..
Ara
AdAmIn1i
iyide yılmaz ne yazdığımı bi okurmusun ? bugun boş vaktim var canım sıkıldı ve girdim foruma en son konularda bu başlık geziyordu girdim hatta mesuta laf attım açsana nan kilitleri diye senin bu şekilde düşünmen üzdü beni sağlıcakla kal.
Ara
MorciveT
Arkadaşlar anlaşılan bu konu uzayacakta uzayacak. Bizim Site için uğraşmamız lazım şimdilik müsade.

BİZİM SAMİMİYETİMİZE, GÜVENİMİZE, DOSTLUGUMUZA İNANMAYANLARIN BURDA İŞİ YOKTUR DİYORUM VE KİM NE ANLAM ÇIKARIYORSA ÇIKARSIN.

BU KONU HAKKINDA YORUM YAPMAYIN.

iSTEKLERİNİZ OLUMSUZDUR; GELEN OLURSA KONUSU AÇILIR.

YAPTIÄžIMIZ ŞEYİN ARKASINDAYIZ VE HAKLIYIZ.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ta??nmas? Gereken Konular ... Firari Fırtına 15 816 10-03-2006, Saat: 05:11 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 12:35 AM