:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M?sl?manl?k Bu Mudur?
tuti
De ben sana sadece bir soru sordum.
Savunuyorsan. ki öyle.
Savunduğunuz yanı nedir?
Bayanların vucudunun herhangi bir yerinin gözükmemesi mi?
Ara
Hasincocuq
kuranda (ki bildiğim kadarıyla) çok az yerin görünmesine izin vardır oda günlük normal işlerini görebilmeleri için gerisi kapalı olmalı
Ara
tuti
Yüzleri :confused:
Ara
Hasincocuq
e tamam da dedim ya günlük normal işlerini görebilmeleri için diye görebilmekte günlük işler arasında yer alır
Ara
tuti
Görmek ayrı yüzlerini açmak ayrı.
Peçelerin arkasından da görebiliyorlar...
Ara
Hasincocuq
o kadar da değil artık
Ara
tuti
Eyvallah...
Ara
Leader
Gerçekten harika bir konu arkadaşlar. Konuyu görünce kendimi tutamadım ve güldüm. Ama yazılan yorumlara.

Bir arkadaşımız demiş ki M.Kemal ATATÜRK olmasaydı hepimiz böyleydik falan. Mustafa Kemal ATATÜRK bizim başımızı açmamıştır, laikliği getirmiştir. İsteyen istediği gibi giyinsin demiştir. Ek olarak bir kadının saç telinin birtanesini gözükürse ahirette 40 yıl cesası vardır. Eğer bu kadın evli ise kadınından kocası sorumludur.

Konumuza dönececek olursak bir arkadaşımz ninja benzetmesi yapmış. O arkadaşı kınıyorum. Lütfen herkesin görüş ve inançlarına saygılı olun. Çok eşliliğe gelince de, çok eşlilik eğer bakabiliyorsan dinimizce caizdir.

Son olarak, Geri kafalılık yaptıklarımızla değil, düşüncelerimizle belli olur. Önemli olan uygulama değil, niyettir.

Saygılar,
tuti
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir arkadaşımız demiş ki M.Kemal ATATÜRK olmasaydı hepimiz böyleydik falan. Mustafa Kemal ATATÜRK bizim başımızı açmamıştır, laikliği getirmiştir. İsteyen istediği gibi giyinsin demiştir.

İsteyen istediği gibi giyinsin dememiştir.
Kılık kıyafet kanununu çıkarmıştır.
Sanırım bu kanunun ne olduğunu anlatmama gerek yok...Wink

Ve daha önce yazılanları okursan neden böyle bir yazı yazdığımı anlarsın...

Saygılar...
Ara
tuti
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ek olarak bir kadının saç telinin birtanesini gözükürse ahirette 40 yıl cesası vardır. Eğer bu kadın evli ise kadınından kocası sorumludur.
Çok eşliliğe gelince de, çok eşlilik eğer bakabiliyorsan dinimizce caizdir.

Bu tartışma benim için bitmiştir...Wink

Saygılar...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-27-2024, 02:02 AM