:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz.com'un en tatlı çifti
>As!_M€L€q<
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:davet ederseniz geliriz tabiiiiiiii SmileSmile:SmileSmile:

siz biricik ablamsınız benim SmileSmileSmile

CANIM BNM SmileSmileSmileSmile
AYY DAVET ETMES OLARMIYIM SENİİ
SEN BNM 1 TANECİK KARDEŞİMSİN SmileSmile
happy yeliz
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:CANIM BNM SmileSmileSmileSmile
AYY DAVET ETMES OLARMIYIM SENİİ
SEN BNM 1 TANECİK KARDEŞİMSİN SmileSmile

saol ablammm SmileSmile bitanesin sen SmileSmile:Smilehem ben olmasam başı kim çekecek SmileSmile demi ama SmileSmile
Ara
&gt;As!_M€L€q&lt;
yaneee...sen olmasannn o düğümn mutlu gecer mi, SmileSmileSmile
adanadaki kınam maynak olcakk hepinis adanaya gelirsiniz demiii????
PrinceSs
AllaH MutLuLuğunuzu BozMaSın...
Ezgi'yede benden bisikLet Big Grin Bi bebekLiğe birde çocukLuğa..
d29019d7bf.gif
a092606752.jpg
Elanor
Siz sadece pof poflanmak istiyosunuz madem eleştiriye kapalısınız hiç kendinizi göstermiceksiniz herkesin sizi beğenmesini de beklemeyin beğenmek zorunda değilim ve düşüncelerimi söylerkende kimseye soracak deilim... eğer aman ne kadar tatlı bi çiftsiniz deseydim bayılırdınız...
Ara
Elanor
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SALLA KUZUMMM MUHATTAP OLMAYA DEÄžMESS..SmileSmileSmile

CVP ALIPPP...SUUSUNNN

Ben ne zaman konuşup ne zaman susacağıma kendim karar veririm sana soracak değilim hıı bu arada ıyyk midem bulandı demek keşke anlamakta sorun çekenler için parantez içerisinde belirtseydim Smile
Ara
Elanor
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KISKANANLAR ÇATLIYOR İŞTE....
GÖRÜNEN KOY KILAVUZ İSTEMEZ....
Bunlar reklam kokan hareketler bikaç gün sonra görürüz Smile BÖYLE Bİ ÇİFT HİÇ KISKANILIRMI YA KENDİ KENDİNİZİ AVUTUN BAKALIM NEREYE KADAR Smile
Ara
&gt;As!_M€L€q&lt;
Elanor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Siz sadece pof poflanmak istiyosunuz madem eleştiriye kapalısınız hiç kendinizi göstermiceksiniz herkesin sizi beğenmesini de beklemeyin beğenmek zorunda değilim ve düşüncelerimi söylerkende kimseye soracak deilim... eğer aman ne kadar tatlı bi çiftsiniz deseydim bayılırdınız...

kısım eleştiri böle yapılmas sen karsındakini rencide adiosun ellştir de hiç yakısmanmısısnızz de ok ...
ama senn ne istion anlamıs deilim ki bunuda demişsin satenn şimdi huzurumu bosma daha fasla konusmaaa
&gt;As!_M€L€q&lt;
Elanor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bunlar reklam kokan hareketler bikaç gün sonra görürüz Smile BÖYLE Bİ ÇİFT HİÇ KISKANILIRMI YA KENDİ KENDİNİZİ AVUTUN BAKALIM NEREYE KADAR Smile

konusma kıısm konusmaa hem sen kimsin milletini husurunu bosmana ne hakkın var ösel msjla gel konusalım .....!!!
&gt;As!_M€L€q&lt;
Elanor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben ne zaman konuşup ne zaman susacağıma kendim karar veririm sana soracak değilim hıı bu arada ıyyk midem bulandı demek keşke anlamakta sorun çekenler için parantez içerisinde belirtseydim Smile

yahuu ne saçma sapan konusuonnn neyimisii kıskandınn sülee süleee :yikildim: :yikildim:

miden bulandıysa isleme kıısm git kusss Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz'a history 0 1,001 03-09-2014, Saat: 01:11 AM
Son Yorum: history
  Duygusuz üyelerine çağrı... Xesar 80 5,418 03-05-2014, Saat: 09:07 PM
Son Yorum: history
  Sen imkansızsın .. tüm duygusuz üyelerine gelsin riukeen 1 500 03-30-2010, Saat: 01:49 AM
Son Yorum: Hasretiim
  İşte Bir Zamanlar Duygusuz Bu Müzikle Açılıyordu. *Asİ-yÜrEk* 0 483 10-07-2008, Saat: 06:45 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Duygusuz.com dostlarım İçin Kendi Yapımım: *Asİ-yÜrEk* 27 1,974 08-30-2008, Saat: 03:25 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-03-2024, 07:55 PM