:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buna k?zlar bence uyuz olur
p£r!k!z!
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oda karadenizliyse ne olacak SmileSmileSmileSmileSmile bende karadenizliyim ama ?ahsen hi? y?rtan bi k?z g?rmedim ayr?ca ka??tm? bu can?m yawSmileSmile

he ya walla ben ?ok g?rd?m ve ben y?rtar?m aff?m olmazzz ..
hem sen nerelisin ki ?
Ara
p£r!k!z!
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya kesin sewioda ben k?z oldugum i?in s?ylemek istemiomBig Grin bana ??kma teklifi eden we de ?ok sefen biri war onun teklifini kabul etcem

e?er sende seviosan s?le .. kz??m m?z?m olay? yok bu gurura girer.. gururda a?k da olmaz ..
Ara
p£r!k!z!
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya k?zlar k?zmay?n ama ozaman neden genelde k?zlar yok i?te herkes bana teklif ediyo bundan rahats?z oluyorum yok i?te laf att? diye ?ikayet?ioluyo bende bunu anlam?yorum vallaSmile demekki her ?n?ne gelen sana teklif ediyosa demekki ho?lanm?? adam etmi? bunda bi?e yok benim k?zlara etmememin nedeni burunlar? kalkmas?n diye ?ahsenSmileSmile sonra iyice k?ymet e biniyo p?rlanta ile kendini bir tutuyoSmile

ya alakas? yok.. ben bana edilen tekliften rahats?z olmam ki.. eder cvb? al?r olumlu yada olumsuz..
laf atmaya gelince o ayr? bir olayd?r ki.. o rahats?z eder.. ama bana atan cvb? al?yor ki bu t?r olay ?ok oldu .. ve sonu hep komedi olarak kald? .. benm taraftan =))
hayatta laf alt?nda kalmay? sefmem Big Grin
Ara
gravesen
Alıntı:he ya walla ben çok gördüm ve ben yırtarım affım olmazzz ..
hem sen nerelisin ki ?

neyse herşeyin bi ilki vardır demekki kısmet sanaymış birini yırtarken haber ver trübünde ön kesimlerden yerimi ayırıyımSmileSmile
rize çayelinden öteye yali yali gel beni bulursunSmileSmile
Ara
gravesen
Alıntı:ya alakası yok.. ben bana edilen tekliften rahatsız olmam ki.. eder cvbı alır olumlu yada olumsuz..
laf atmaya gelince o ayrı bir olaydır ki.. o rahatsız eder.. ama bana atan cvbı alıyor ki bu tür olay çok oldu .. ve sonu hep komedi olarak kaldı .. benm taraftan =))
hayatta laf altında kalmayı sefmem

tamam ozaman eğer güzel görürsem seni kesin teklifediyom sana SmileSmileSmileSmileSmiledermişimSmileSmileSmileSmile
Ara
Rüya Güzeli
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:e?er sende seviosan s?le .. kz??m m?z?m olay? yok bu gurura girer.. gururda a?k da olmaz ..
ama beni ?ok sefen ger?ekten sefen biri war ilk defa bir erkege ianand?m ondan dolay? o ?ocuga itiraf etmicem hem ben o ?ocugada a??k deilim seviyorum ben a??k olmak istiyorum
Ara
p£r!k!z!
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse her?eyin bi ilki vard?r demekki k?smet sanaym?? birini y?rtarken haber ver tr?b?nde ?n kesimlerden yerimi ay?r?y?mSmileSmile
rize ?ayelinden ?teye yali yali gel beni bulursunSmileSmile

heee Big Grin bizde trabzonluyuzBig Grin
ama samsunda ya??yorum Big Grin
ooo sen ka??rd?n ?ncelerini ama olursa en kral yerden ay?rtcam sana Big Grin :yikildim: :yikildim:
Ara
gravesen
ii torpağım kollayalım birbirimizi ya burdan belim ağırdı yokmu kimsenin msn si ya kimsede istemiyo adresimi siteden de zor oluyoSmileSmile benimde istemek huyum değildir benden isteyecekler yoksa konuşmamSmileSmile ewet kızlar bekliyomSmileSmile
Ara
p£r!k!z!
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam ozaman e?er g?zel g?r?rsem seni kesin teklifediyom sana SmileSmileSmileSmileSmiledermi?imSmileSmileSmileSmile

olur et Big Grin g?r?r?s??nn Big Grin
Ara
p£r!k!z!
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama beni ?ok sefen ger?ekten sefen biri war ilk defa bir erkege ianand?m ondan dolay? o ?ocuga itiraf etmicem hem ben o ?ocugada a??k deilim seviyorum ben a??k olmak istiyorum

peqi cnm kalbinin sesini dinle kimle mutlu olurum diosa onu se?..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 928 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 603 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 791 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 920 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 684 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 09:32 AM