:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kafayı üşütmek isteyenLereee...
duyqushh
yha sn karışmasana bn vazgeçirmeye çalışıom onu uyuss Big GrinBig Grin
Ara
RaPPeR_EFSANE
paylastıgın için saol ama böyle bi manyaklık yapamam Big GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
evet şekerlerr Big Grin denedim kafayı yemeden geldimmBig Grin

aynen dediğin gibii seyyar boy aynamı aldımm evimin en karanlık odasına geçtimm Big Grin ışık almayan tek oda Big Grin koydum aynayı duvarın kenarına bide sandalye getirdim odaya bide şu el süpürgeleri varyaa Big Grin şarj edilen onu getirdimmBig Grin onu şarja taktımı güzel mor ışık oluyoBig Grin neyse iştee sessiz bi ortam oturdum içimden 60 a kadar saydımm
sonra sandalyemii aynanın önüne koydumm derin bi nefes aldımm el süpürgesini arkamdaki prize taktımBig Grin arkadan mor ışık vee aynaya baktım Big Grin ve işte o ann arkada duvardaa kıpırdaşan bişeyler vardıı sonra kalkimm dedimm vazgeçtimm kalkamadığımdan değill onların ne olduğunu anlayabilmek içinn baktıım baktıım bide döndüm baktımm Big Grin ordakinin ben olduğumu gördüümm Big Grin sonrada kalkıyom dedim kalktımm kafayıda yemedimmm Big Grin deneyebilirsiniz rahat olunuz Big Grin
Ara
chuLsuzz péri!
saq0L mervecikimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grindenedikin içinn Big Grin
Ara
nry8
woww merve süpersin:yikildim:
Ara
chuLsuzz péri!
muhteşemsin jnımBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
chuLsuzz péri! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saq0L mervecikimBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grindenedikin içinn Big Grin
önemli değil şekeriiimmmBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:woww merve süpersin:yikildim:

sağolll fıstığııııııııım Big Grin
Ara
_AL0n3_
:yikildim::yikildim:
sa0L meRve sen oLmasan bis napaRdıq Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
bilmiyom artık Big Grin iyiki varım zaten Big GrinBig Grin