:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayvan Bölümü
Yenemuko
çattık Big Grin ben yalan sölemedim sölememde sen boşa çabalamada baklavaları yapmaya başla bence Big Grin
Ara
BiRiciGim
söyledinn istee ispat ett bana ne allah allahhhBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin asill sen yapmaya basla bence
Ara
Yenemuko
sen sanki ıspat ettin kendi yazdığın şeyleri ıspat die getirdin yazdın buraya Big Grin

sana bişey deyimmi sevda masalı yine kaybettin bence kolları sıva hamuru yuğurmaya başla Big Grin
Ara
BiRiciGim
hicte bile senin yazdiklarini onlarrBig Grin asil kayip eden sensin giden kayip edendirrBig GrinTongueTongue :yikildim: tatli filann yokk sanaBig Grin
Ara
Yenemuko
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hicte bile senin yazdiklarini onlarrBig Grin asil kayip eden sensin giden kayip edendirrBig GrinTongueTongue :yikildim: tatli filann yokk sanaBig Grin

hiç ben öyle bişeyler ytazdığımı hatırlamıorum üstelik birde yanına saat koymuşsun bu nasıl olmuş Big Grin ayrıca ben gitmedim bak burdayım aksine gidip gelen sensin Big Grin
Ara
BiRiciGim
sen hatirlamiyon ama ben adimm gibi hatirtliyomBig Grin
evet saat koydum o saate yazdinn cünküBig Grin
ayrinca ben gitip gelmiyorum.
Ara
Yenemuko
bence sen adını bile unutmuşundur sevda masalı Big Grin

bana komple kurmuşsun kendin yazıp ekledin buraya bende aynı şeyi yapabilirim ama yapmıorum Big Grin

kandıramazsın beni bu yollarla Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Yenemuko ben şahidim o konuşmaların biri bile sonradan eklenmedi sen iddayı kaybettin erkeğim die senin yanında değilim çünkü o konularda benimde yorumum var ve şahidim hadi bakalım baklava açmaya başla Allah kolaylık versin.
Ara
Yenemuko
hasan lütfen sende sevda masalıda biliorsunuzki ben öle bişey demedin seni tarafsızlığa davet ediorum Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Şakaya şakayla karşılık verdim kardeşim nasıl inandın merak ettim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kutlama Bölümü... €BeRimSin 13 1,386 04-14-2022, Saat: 04:04 AM
Son Yorum: wildfang
  Sinema bölümü hk. CReATuRE 5 710 04-11-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Web Master Bölümü Byyns 0 460 05-24-2008, Saat: 05:55 PM
Son Yorum: Byyns
  nefret bölümü istiorm ( çözüldü ) MaNeSiA 12 783 12-04-2007, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: MaNeSiA
  Spor Bölümü Kartalizma 6 889 09-09-2007, Saat: 02:45 PM