:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: sevdi?in insan u?runa neleri kaybetmeyi g?ze al?rs?n ?
ailemi
0%
0 0%
?evremi
9.76%
4 9.76%
hayat?m?
85.37%
35 85.37%
dostlar?m?
4.88%
2 4.88%
Katılımcı sayısı: 41 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgin u?runa neleri g?ze alabilirsin ?
mahkum
ELLERİNDEN DÜŞTÜK BURAYA :yikildim::yikildim: BURADAN DA TOPRAĞA:yikildim::yikildim: MAŞALLAH SÜPER HIZLI SEYAHAT ŞİRKETİ:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
kayıp_gölgeler
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ELLER?NDEN D??T?K BURAYA :yikildim::yikildim: BURADAN DA TOPRA?A:yikildim::yikildim: MA?ALLAH S?PER HIZLI SEYAHAT ??RKET?:yikildim::yikildim::yikildim:

:yikildim: :yikildim: :yikildim: AYY ALEMS?N YA
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ELLER?NDEN D??T?K BURAYA :yikildim::yikildim: BURADAN DA TOPRA?A:yikildim::yikildim: MA?ALLAH S?PER HIZLI SEYAHAT ??RKET?:yikildim::yikildim::yikildim:

EHEHE SANA KARADA ?L?M YOK MAHKUM SEN DAHA KA? YARGI? ESK?T?RS?N:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
kayıp_gölgeler
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EHEHE SANA KARADA ?L?M YOK MAHKUM SEN DAHA KA? YARGI? ESK?T?RS?N:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

KES?NL?KLE KATILIYORUM ?YLER? BIRAK K?MB?L?R KA? FORUM DAHA ESK?T?R:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
mahkum
BÖYLE HÜZÜNLÜ BİR KONUDA AMMA DA GÜLÜYONUZ BE AYIP WALLA:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?YLE H?Z?NL? B?R KONUDA AMMA DA G?L?YONUZ BE AYIP WALLA:yikildim::yikildim::yikildim:

HAKLISIN KONUYA BAK A?LAYACAM :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
BU KONUNUN NERES? H?Z?NL? YA :yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KES?NL?KLE KATILIYORUM ?YLER? BIRAK K?MB?L?R KA? FORUM DAHA ESK?T?R:yikildim: :yikildim: :yikildim:

HAR?KA B?R TESP?T :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
kayıp_gölgeler
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?YLE H?Z?NL? B?R KONUDA AMMA DA G?L?YONUZ BE AYIP WALLA:yikildim::yikildim::yikildim:

SANK? TEK G?LEN B?Z?Z ?U YUKARIYA BAK, ZATEN ORU? BA?IMA VURMU? :yikildim: :yikildim:
Ara
mahkum
HADİ BAKALIM ALLAH KABUL ETSİN YORUMLARINIZI VE ORUCUNUZU :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
kayıp_gölgeler
Amİn......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşk Için Neleri... HIÇKIRIK 7 413 10-31-2007, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: riukeen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-24-2024, 02:13 PM