:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bulmuş fıstık gibi hatunu:D
CReATuRE
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi dahaki mitingde hem yakışıklı hem asker birini bulcamSmile
ya gelirsin yada üstümdeki bütün bombaları patlatırım diecemBig Grin

Bi daha ki minitgi ve itirafı 4 gözle bekliyor olcam Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Aman ha dikkat et yanlışlıkla tipsiz bişey bulma Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sonra kurtulamzasın adam peşini bırakmaz valla Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
MaNeSiA
Smile Smile
miting tarihlerini bana söylersin dimiSmile
ama sosyal içerikli olsunBig Grin
Ara
Seyduna
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi daha ki minitgi ve itirafı 4 gözle bekliyor olcam Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Aman ha dikkat et yanlışlıkla tipsiz bişey bulma Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sonra kurtulamzasın adam peşini bırakmaz valla Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:yikildim::yikildim::yikildim: doru diooo
Ara
CReATuRE
Valla bu aralar heryerde miting var Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sen en iyisi dedeler mitingine git orda delikanlı bi dede bulursun ömür boyu mutlu bahtiyar yaşarsınız SmileSmileSmile
MaNeSiA
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla bu aralar heryerde miting var Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sen en iyisi dedeler mitingine git orda delikanlı bi dede bulursun ömür boyu mutlu bahtiyar yaşarsınız SmileSmileSmile
ömür boyu süreceğine eminimBig Grin
Ara
*AnGeL_GirL*
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi daha ki minitgi ve itirafı 4 gözle bekliyor olcam Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

aziz beyaz bere tak olurmu daha çok dikkatini çeker aso nun

çünkü canat la bana şirincede beyaz bereli çoçuk aratmıştı :yikildim:
Ara
CReATuRE
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Valla devir değişti eskiden erkekler kızları tutup kolundan kaçırırdı , şimdi kızlar aynı işi yapıyor Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Dünyanın sonunun alameti bu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Yorgun Yürek
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Valla devir değişti eskiden erkekler kızları tutup kolundan kaçırırdı , şimdi kızlar aynı işi yapıyor Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Dünyanın sonunun alameti bu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Süpersiniz valla Big GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
Hadi size iyi eğlenceler kızlar dikkat edin erkekler azalıyor kaptınız kaptınız kapamadınız eliniz boş dönersiniz mitingten haberiniz ola Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ben kaçtım bye WinkWinkWink
MaNeSiA
beyaz bereli çocuu aramaya gidelim onun elini tutmam gerekBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onadır bu itirafım bilmesede el gibi okuyacak olsada onadır...! PaPaTYa_PReNSeS 29 2,010 04-08-2022, Saat: 08:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Hi?Bir?ey Eskisi Gibi Olmayacak €BeRimSin 8 490 04-01-2022, Saat: 08:26 PM
Son Yorum: wildfang
  itiraf edin çok sevmiş gibi görünüp sinsice kötü şeyler düşündünüz mü? _AyLin_ 29 1,844 04-22-2008, Saat: 06:18 PM
Son Yorum: H A N D E
  ıtırah edıyorum benı bulent ersoy gıbı bısı sanmıslar:D:D:D piko 5 582 03-02-2008, Saat: 10:17 PM
Son Yorum: _BarBie_
  vallahi tahmin ettiginiz gibi deilll....:D:D GCLRNFNS 23 1,148 02-07-2008, Saat: 12:34 AM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2024, 07:46 PM