:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
beeeN qeLdiiiiiM :P=) {€fSaNe qeRY DöNDÜü !]
TuuBaa
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Iyıyım Superım..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

YArgıc.Tarafından ızLenen Bı Insan NasıLsa.ÖLeyım..D:Big GrinBig Grin Bugun Isı var IzLeyemezInsaLLah Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Is Yokmu Senın Big GrinBig GrinBig Grin

Yargıc seni nie islio qi Big Grin İş biter mi var tabe de yapan olmayınca Tongue Big Grin
Ara
EndLess
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yargıc seni nie islio qi Big Grin İş biter mi var tabe de yapan olmayınca Tongue Big Grin

YaramazLık Yapıyortmuyum Dıye Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Is Var Ama YApmıyosun Demek Papucumun muhasebecısı Senı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
TuuBaa
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YaramazLık Yapıyortmuyum Dıye Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Is Var Ama YApmıyosun Demek Papucumun muhasebecısı Senı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Uykum acılsın hele bi yapcam Big Grin
Ara
EndLess
ay Canım Benım YaaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Demek Uykun Var..AcıLsın AcıLsın Zaten acemısın uyKuLu ıs yapınca Karıstırırsın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
The jøkéЯ™
seLam ahaLi Big Grin
Ara
TuuBaa
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay Canım Benım YaaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Demek Uykun Var..AcıLsın AcıLsın Zaten acemısın uyKuLu ıs yapınca Karıstırırsın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Acemi deilim ben Angry 6 aydır bu isi yapiom Big Grin
Ara
EndLess
Vısss.JoKercan HosGeLdın DBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
TuuBaa
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seLam ahaLi Big Grin

Sanada sLm Big Grin
Ara
EndLess
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Acemi deilim ben Angry 6 aydır bu isi yapiom Big Grin

Acemısın Iste...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Dort Senedırde..Ben YapıyorumBig GrinBig GrinBig Grin ama Senden Kucugum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim:
Ara
TuuBaa
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Acemısın Iste...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Dort Senedırde..Ben YapıyorumBig GrinBig GrinBig Grin ama Senden Kucugum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim:

Uyus Big GrinBig Grin ......
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 12:49 PM